ExclusiveAgnieszka Kaczorowska błyskawicznie wróciła do formy po porodzie. Jak tego dokonała? Tylko nam zdradziła swój sekretny przepis [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska błyskawicznie wróciła do formy po porodzie. Jak tego dokonała? Tylko nam zdradziła swój sekretny przepis [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska jak schudła
Agnieszka Kaczorowska jak schudła
11.10.2019 07:45

Agnieszka Kaczorowska w lipcu urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła śliczna dziewczynka, która otrzymała imię Emilia. Córka jest oczkiem w głowie młodej matki, o czym świadczą posty, jakie znajdziemy na Instagramie. Gwiazda Klanu z dumą dzieli się swoim szczęściem i każdą przełomową dla jej pociechy chwilą.

Jaką matką jest Agnieszka Kaczorowska? Gwiazda o kulisach macierzyństwa

O swoim spełnieniu w roli matki Agnieszka opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Zdradziła, że w jej małżeństwie jest równy podział obowiązków. Zarówno ona, jak i jej mąż, Maciej Pela, spędzają z dzieckiem tyle czasu, ile tylko mogą:

Odnajduję się wspaniale. To jest wspaniała rola, chyba najpiękniejsza rola w życiu i nikt, kto tego nie doświadczył, nie jest w stanie poczuć, jak mocna jest ta miłość, przywiązanie i to wszystko, co się dzieje z kobietą i w ogóle. My mamy taki bardzo partnerski związek. Nasze małżeństwo w ogóle jest takie. Ale opieka nad dzieckiem również jest w podziale pół na pół. Oczywiście ja jestem tym nieodzownym elementem ze względu na karmienie, ale dzielimy się obowiązkami i Maciek mi bardzo pomaga od samego początku. Sprawuje się w roli ojca fantastycznie i to jest super, że mamy bardzo elastyczne grafiki pracy, że możemy wszystko, co mamy zrobić zgrać, kwestia dobrej organizacji, lepszej logistyki i to wszystko jest do zrobienia.

Jak Agnieszka Kaczorowska wróciła do formy po porodzie?

Agnieszka już dwa miesiące po porodzie może pochwalić się świetną sylwetką. Na gali magazynu Joy mogliśmy podziwiać jej smukłą figurę, którą podkreśliła obcisła stylizacja. Jak udało się jej wrócić do formy w tak krótkim czasie?

Kwestią naszego wyglądu jest nasze samopoczucie. Więc to jest kwestia tego, co wypływa z nas. Jak się ze sobą czujemy i jak się czujemy w swoim życiu. Jestem bardzo szczęśliwa, więc mam nadzieję, że to przekłada się na mój wygląd. (…) Ciało przetrenowane od 6 roku życia jest zupełnie innym ciałem i nie można tego porównywać z osobą, która nigdy nic nie trenowała.
Agnieszka Kaczorowska – JOY Influencer Roku 2019
Agnieszka Kaczorowska – JOY Influencer Roku 2019

Kaczorowska ma cenną wskazówkę dla przyszłych mam. Jej zdaniem regularne ćwiczenia w okresie ciąży mogą ułatwić powrót do sylwetki po porodzie:

Ja bardzo zachęcam wszystkie kobiety do tego, aby ćwiczyć w ciąży, tańczyć w ciąży i żeby nie leżeć. Żeby nie traktować ciąży jako choroby. Chyba, że ktoś ma jakieś przeciwwskazania. Jeżeli wszystko jest w porządku, ruszać się jak najwięcej, bo wtedy to ciało szybko wraca do formy – skwitowała w rozmowie z Jastrząb Post.

Cała rozmowa z gwiazdą poniżej.

  • Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę
  • Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę
  • Agnieszka Kaczorowska z rodziną
  • Agnieszka Kaczorowska
  • Agnieszka Kaczorowska na gali JOY 2019
  • Agnieszka Kaczorowska po porodzie
  • Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z dzieckiem wychodzą ze szpitala
[1/7] Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także