Szukaj

Joanna Jabłczyńska znowu wygląda jak nastolatka! Nowa fryzura odjęła jej lat. To było ostre cięcie!

Joanna Jabłczyńska nowa fryzura

Joanna Jabłczyńska nowa fryzura

Joanna Jabłczyńska jest znana widzom głównie z seriali. Kiedy pojawia się na salonach, zawsze wygląda zjawiskowo. Niedawno odświeżyła wizerunek i zmieniła fryzurę. Zobaczcie, jak wygląda.

Joanna Jabłczyńska, to polska aktorka filmowa i serialowa. Od lat gra w popularnym serialu Na Wspólnej. Udziela się także jako aktorka dubbingowa. Z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako radca prawny. Z telewizją jest związana od dziecka. W wieku ośmiu lat dołączyła do grona Fasolek – sławnego dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego. Razem z zespołem występowała w programie Tik-tak oraz Teleranek.

Aktorka ma to szczęście, że posiada urodę, która powoduje, że wygląda znacznie młodziej, niż wskazywałaby jej metryka. Ostatnio Polskie gwiazdy coraz chętniej eksperymentują ze swoim wyglądem i poddają się różnorodnym metamorfozom. Swoje fryzury zmieniły już Małgorzata Rozenek-Majdan czy Natalia Siwiec. Teraz, na ten krok odważyła się również Joanna Jabłczyńska.

Po ścięciu włosów, aktorka wygląda znowu jak nastolatka! Najmodniejszy w sezonie bob powoduje, że Joasia odmłodziła się o dobrych parę lat!

  • Ślicznie!
  • O Dar Pomorza. Są na tym zdjęciu dwie piękności.
  • Cudnie!
  • Pani Joasia, śliczna jak zawsze – śpieszyli z zachwytami, obserwujący Joannę Jabłczyńską na Instagramie.

Dotychczas aktorka unikała drastycznych metamorfoz i decydowała się raczej na delikatne zmiany. Podczas ostatniej wizyty u fryzjera Jabłczyńska zdecydowała się jednak na coś zupełnie nowego i… bardzo skróciła włosy, wybierając modnego boba! Widzowie zdążyli przyzwyczaić się już do jej charakterystycznego koloru i długości pasm. Aktorka umieściła zdjęcie ze spaceru po Gdyni. Fani podziękowali jej za możliwość zrobienia sobie z nią zdjęć oraz za autografy, a także skomplementowali zmianę wizerunku.

Nie od dziś wiadomo, że Joanna Jabłczyńska należy do najbardziej otwartych i sympatycznych gwiazd, nic więc dziwnego, że ma stałe grono fanów swojego talentu.

View this post on Instagram

Bunkrów nie ma…. ????☀️

A post shared by Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska) on

View this post on Instagram

Dobry wieczór Gdynia ☺️

A post shared by Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska) on

Zobacz: Seksowna Joanna Jabłczyńska prezentuje swoje największe atuty mocząc się w basenie! Wiedzieliście, że serialowa Marta ma takie piękne ciało?

Zobacz: Plejada gwiazd na Mikołajkach u Kuby Wesołowskiego: Natalia Siwiec, Bogna Sworowska, Joanna Jabłczyńska, Kasia Szklarczyk, Mateusz Banasiuk

Zobacz: Takiego ślubnego prezentu Joanna Krupa w ogóle się nie spodziewała! Co zafundowała jej Joanna Jabłczyńska? [WIDEO]


Joanna Jabłczyńska - nowa fryzura

Joanna Jabłczyńska - nowa fryzura

Joanna Jabłczyńska w Gdyni

Joanna Jabłczyńska w Gdyni

Joanna Jabłczyńska w bikini

Joanna Jabłczyńska w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×