Chora na raka Joanna Górska tydzień temu przeszła operację i zamilkła. Dopiero teraz zabrała głos

Joanna Górska rak

Joanna Górska rak

Joanna Górska jest po operacji onkologicznej

Dziennikarka Joanna Górska to ceniona prezenterka stacji Polsat News. Pod koniec zeszłego roku poinformowała, że boryka się z poważnym problemem zdrowotnym tj. z rakiem piersi.

15 lutego prezenterka przeszła operację usunięcia guza. Na swoich portalach społecznościowych zamieściła bardzo osobisty wpis, który jest o tyle pokrzepiający dla telewidzów, że pokazuje, jak silna w obliczu tego dramatu jest dziennikarka. Joanna Górka nie wstydzi się pokazywać po chemioterapii, nie ukrywa swojej choroby:

Można się bać, nawet bardzo. Można zwątpić, nawet kilka razy. Ale nigdy, przenigdy nie można się poddać. Jutro go wytną… Wykopię dziada prosto do kosza na odpady medyczne. Liczę, że nie wróci, ale w razie drugiej rundy, będę silna. Rak zmienia ludzi, wszyscy tak mówią. Nie wiadomo czy przez to, że chemia uszkadza układ nerwowy, czy przez bagaż bolesnych przeżyć i doświadczeń. Już nic nie jest takie jak było. Czuje się głębiej, widzi się więcej… i naprawdę duperele ma się w d*&@ie – napisała, przed operacją, na Instagramie Joanna Górska.

Jak czuje się dziś, kiedy już pozbyła się „intruza” z organizmu? Prezenterka uspokoiła swoich fanów zapewniając, że jest w coraz lepszej kondycji:

Dziękuję. Dobrze. Dochodzę do siebie; już jestem w domku; jest oki. Teraz ćwiczenie ręki – napisała prezenterka.

Teraz Joannę Górską czeka radioterapia, która miejmy nadzieję, będzie na tyle skuteczna, że prezenterka szybko wróci do pełni zdrowia i wkrótce znów przywita nas na wizji swoim ciepłym i pełnym uroku głosem.

Czego z całego serca jej życzymy.

Joanna Górska z Polsatu POKONAŁA RAKA! “Za nami pół roku piekła!”

Wreszcie są dobre wieści od chorej na raka dziennikarki Polsatu! Swoją radością podzieliła się z fanami!

Nie poznacie żony Michała Wiśniewskiego po metamorfozie! „Macocha przeszła tuning”. I to jaki!


Joanna Górska walczy z rakiem

Joanna Górska walczy z rakiem

Joanna Górska przed operacją wycięcia guza

Joanna Górska przed operacją wycięcia guza

Joanna Górska walczy z rakiem

Joanna Górska walczy z rakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×