Szukaj

Jennifer Lopez już nie ukrywa, że pękło jej serce. Nie tak miała wyglądać jej przyszłość z Alexem

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zmuszeni byli odwołać swój ślub. O wszystkim wokalistka opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez uchodzą za jedną z najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Wokalistka po trzech nieudanych małżeństwach i kilku głośnych związkach w końcu znalazła spokój i miłość. Z amerykańskim bejsbolistą spotyka się od 2017 roku. Co jakiś czas w kolorowej prasie pojawiają się doniesienia o ślubie tych dwojga. Tabloid Life&Style już na początku tego roku ogłosił, że Lopez i jej narzeczony powiedzieli sakramentalne tak w tajemnicy.

Rzekoma ceremonia miała odbyć się na przełomie roku, tak aby Lopez i Rodriguez kolejny rok powitali już jako małżeństwo. Motywem przewodnim imprezy miała być Zimowa Kraina Cudów, a w weselu miała uczestniczyć rodzina pary oraz ich przyjaciele. Na liście gości znajdowali się między innymi Lady Gaga i Drake. Para podobno zorganizowała całą uroczystość w szwajcarskim Aspen.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez odwołali ślub

Wszystkie te informacje zweryfikowała Jennifer Lopez, pojawiając się w ostatnim odcinku Today Show. W rozmowie zdradziła, że jest bardzo rozczarowana, ponieważ już zaczęła planować z narzeczonym swoje wesele, a wszystkie plany pokrzyżowała im pandemia koronawirusa.

Jestem trochę załamana, bo mieliśmy świetne plany, ale wiesz co? Wierzę, że Bóg ma większy plan. Musimy tylko poczekać i się o tym przekonać. Może będzie lepiej. Muszę wierzyć, że tak będzie – powiedziała Lopez.

Niestety przygotowania do uroczystości zostały wstrzymane, a narzeczeni nie wyznaczyli jeszcze kolejnej daty ślubu. Sytuacja z pandemią w Stanach Zjednoczonych jest obecnie najgorsza na tle całego świata. Dlatego planowanie czegokolwiek musi zaczekać na bardziej sprzyjający czas. Wytyczne dotyczące dystansu społecznego nie pozwalają na organizowanie żadnych uroczystości.

W tej chwili nie mamy żadnego planu. Musimy zaczekać i zobaczyć jak to wszystko się potoczy. Jestem trochę rozczarowana, bo po Super Bowl i zakończeniu zdjęć do World of Dance miałam zrobić sobie przerwę, a mam przymusową przerwę. Jednocześnie mieliśmy mnóstwo planów na cały ten rok, a wszystko teraz jest zawieszone.

Miejmy nadzieję, że sytuacja w Stanach Zjednoczonych już niebawem się unormuje, a Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w końcu będą mogli zostać mężem i żoną. Wokalistka zdradziła również jeden szczegół z tego dnia. W rozmowie opowiedziała, że ich pierwszy taniec będzie czymś spektakularnym i do tego momentu już powoli się przygotowuje.

Znam wiele różnych stylów i znając mnie, będzie to jakaś wielka produkcja – powiedziała Lopez o pierwszym tańcu.

Już nie możemy się doczekać, by zobaczyć ten występ.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nad basenem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nad basenem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×