Jennifer Aniston na planie „Murder Mystery”. Netflix wypuścił pierwsze zdjęcia i rozgrzał internet do czerwoności!

Jennifer Aniston w Murder Mystery – Netflix

Jennifer Aniston w Murder Mystery – Netflix

Jennifer Aniston i Adam Sandler szaleją na planie nowej produkcji Netflixa. Platforma opublikowała pierwsze zdjęcia z planu Murder Mystery i wywołała furorę wśród fanów. Film będzie prawdziwym hitem! Zobaczcie co dzieje się za kulisami

Jennifer Aniston od czasu rozstania z Justinem Theroux stała się naprawdę rozchwytywana. Najwięcej uwagi zwraca na gwiazdę Netflix, który kolejny raz w ciągu ostatnich miesięcy zaangażował ją do swojego nowego projektu. Aktorka pojawi się w filmie Murder Mystery, w którym zagra u boku Adama Sandlera. Choć do premiery produkcji, która zadebiutuje na platformie w czerwcu, zostało jeszcze trochę czasu, film już znalazł się na językach i jest niezwykle oczekiwany przez fanów Aniston. Producent postanowił niedawno podgrzać atmosferę wokół swojego nowego dzieła i wypuścił do sieci pierwszy zestaw zdjęć z planu.

Na fotografiach możemy podziwiać Jennifer i Adama w wieczorowych strojach oraz w wakacyjnym wydaniu. Aktorka od dawna nie wyglądała tak dobrze jak w stylizacjach z planu, ale to wcale nie będzie kolejna komedia romantyczna. O czym będzie nowy film Aniston?

Film opowiada historię policjanta, w którego wciela się Sandler i jego żony granej przez Jennifer. Para wybiera się w podróż po Europie – w trakcie lotu poznaje tajemniczego mężczyznę (Luke Evans). Małżeństwo, zachęcone jego przyjaznym zachowaniem, decyduje się przyjąć zaproszenie na spotkanie odbywające się na jachcie należącym do miliardera Malcolma Quince’a. Gdy bogacz zostaje zamordowany, stają się głównymi podejrzanymi w śledztwie.

Ciekawa, choć nieco przewidywalna fabuła i doborowa obsada na pewno zapewnią filmowi ogromny sukces.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Randka z Jennifer Aniston w roli głównej i scena jak z horroru! Ona to dopiero ma pecha

Zobacz: Kinga Rusin w prześwitującej spódnicy zrobiła show pod studiem Dzień Dobry TVN. Ledwo wróciła z Afryki!

Zobacz: 17 lat temu słodka Emma była największą gwiazdą “Przyjaciół”. Jak wygląda dzisiaj?


Jennifer Aniston na planie Murder Mystery

Jennifer Aniston na planie Murder Mystery

Jennifer Aniston w filmu Netflixa

Jennifer Aniston w filmu Netflixa "Murder Mystery"

Jennifer Aniston w filmu Netflixa

Jennifer Aniston w filmu Netflixa "Murder Mystery"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×