Coraz poważniej między Jennifer Aniston a Davidem Schwimmerem. Nowe fakty zelektryzowały media

Aniston i Schwimmer

Aniston i Schwimmer

Jennifer Aniston i David Schwimmer są łączeni ze sobą już od lat. Jednak ostatnio mocno między nimi zaiskrzyło. Co donoszą zagraniczne media?

Niedawno fani Przyjaciół mieli niezwykłą niespodziankę, bo po 27 latach od premiery powstał specjalny odcinek ulubionej produkcji i w końcu się dowiedzieli, jak potoczyły się losy ich ulubionych bohaterów.

We Friends: The Reunion, po raz kolejny pokazali się: Jennifer Aniston w roli Rachel Green, Courteney Cox jako Monicę Geller, Lisę Kudrow w roli Phoebe Buffay, Matta LeBlanca jako Joeya Tribbiani, Matthew Perry’ego w roli Chandlera Binga oraz Davida Schwimmer jako Rossa Gellera.

Premierę miała miejsce 27 maja, a tabloidy ciągle rozgrzewa fakt, że podczas kręcenia serialu, jedna z największych jego gwiazd, czyli Jennifer Aniston odnowiła dawny romans z kolegą z planu, Davidem Schwimmerem. Co donoszą tabloidy?

Jennifer Aniston i David Schwimmer mają romans?

Kilka tygodni po ujawnieniu przez New Idea, że gwiazdy Friends Jennifer Aniston i David Schwimmer są oczarowani sobą, pojawiają się nowe informacje. Sugerują, że sprawy między nimi posuwają się naprzód bardzo szybko. W zeszłym tygodniu informatorzy powiedzieli magazynowi Closer, że David i Jennifer odwiedzili razem winnicę w Santa Barbara. Podobno spędzali też mnóstwo czasu w rezydencji aktorki w Los Angeles.

Tylko w zeszłym miesiącu David przyleciał ze swojego domu w Nowym Jorku, aby zobaczyć Jen w Los Angeles.

Podczas gdy przyjaciele Davida bagatelizowali doniesienia o romansie jego i Jen, gwiazdy, które grały Rossa Gellera i Rachel Green w serialu, są niezaprzeczalnie blisko.

Romansu między parą nie można wykluczyć – mówi informator.

Jennifer ma nadzieję zachować prywatność w swoim życiu miłosnym.

Nie możemy oczekiwać, że Jen będzie chciała potwierdzić doniesienia – jest bardzo ostrożna w kontaktach z mężczyznami. Nikt nie byłby zaskoczony, gdyby David przeniósł się do LA w ostatnich tygodniach. Czy do pracy, czy blisko Jen, mógłby się przeprowadzić.

Czy tym razem rzeczywiście jest coś na rzeczy?


Jennifer Aniston i David Schwimmer

Jennifer Aniston i David Schwimmer

Jennifer Aniston i David Schwimmer w serialu

Jennifer Aniston i David Schwimmer w serialu "Przyjaciele"

Serial

Serial "Przyjaciele" powraca, Instagram

Komentarze

 • Gość pisze:

  bełkot, nie pij tyle

 • Gość pisze:

  No to teraz czekam na wasz standardowy zestaw bzdur: wspólne wakacje w Meksyku, sekretne dziecko i potajemny ślub. Co za żenada….

 • Gość pisze:

  Taki lajf wzruszające to stare dziady szału nie będzie max 1h/24h a reszta kwestia gustu mr biden odpowiada za cały ten bajzel ale to świeźak ale wina jego mógł się przygotować i to tyle

 • Gość pisze:

  Przecież już od tygodnia wiadomo, że nie ma nic na rzeczy, więc skąd to pytanie na końcu i wogóle po co teraz drukować te bajeczki???

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×