NewsyJennifer Aniston wplątana w nowy romans. To brzmi tak realistycznie, że może być prawdziwe

Jennifer Aniston wplątana w nowy romans. To brzmi tak realistycznie, że może być prawdziwe

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Aneta Błaszczak

08.10.2020 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jennifer Aniston i jej życie uczuciowe, to prawdziwa skarbnica newsów dla kolorowej prasy. Kiedy była żoną Pitta, to wydawało się, że łączy ich miłość do grobowej deski – młodzi i piękni, byli ulubieńcami Ameryki i nie tylko. Wszystko układało się świetnie, aż do momentu, w którym aktor poznał Angelinę Jolie. Małżeństwo rozsypało się jak domek z kart, a wielbiciele pary znienawidzili nową partnerkę Brada, obwiniając ją o nieszczęście ulubienicy.

Potem Jen jeszcze wyszła za mąż za Justina Theroux, ale i ten związek zakończył się rozwodem. Tabloidy od czasu do czasu przypisują jej kolejnych przystojniaków, na czele z Gerardem Butlerem, a pomiędzy rzekomymi romansami łączą ja ponownie z Pittem, który już jest rozwodnikiem.

I tym razem są doniesienia o jej nowym podboju sercowym. Tym razem tak realistyczne, że kto wie...

Z kim spotyka się Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston sławę zyskała dzięki roli Rachel Green w kultowym już serialu Przyjaciele. Jej bohaterka miała nie mniejsze perypetie sercowe niż aktorka. Fani pamiętają, że jej wielką miłością w produkcji był Ross Gellar, którego brawurowo zagrał David Schwimmer.

Dziesięć sezonów i ponad dziesięć lat później pojawiły się plotki, że Aniston i Schwimmer mogą być kimś więcej niż tylko przyjaciółmi, grającymi w serialu. Według tabloidu, ich życie potoczyło się uderzająco podobnie do losów zagranych przez nich bohaterów.

Tygodnik pisze, że para nie mogła zgrać się w czasie. Kiedy Jennifer była wolna, David był w związku. Ciągle nie było im po drodze, a cały czas coś iskrzyło. Po rozstaniu z żoną, Zoe Buckman, aktor bardzo zabiegał o Jen.

Nigdy nie przestał jej kochać. Odkąd ją zobaczył na planie - mówi informator.

Donosiciel twierdzi, że Schwimmer dzwonił i wysyłał SMS-y do swojej byłej partnerki serialowej po jej rozstaniu z Justinem Theroux. Niestety wtedy nie była gotowa na nową relację.

Czy teraz jest dobry moment? Na to wygląda, bo tabloidy donoszą, że Aniston i Schwimmer są razem. Te doniesienia są bardzo realistyczne. Może tym razem to już to?

Jennifer Aniston i David Schwimmer
Jennifer Aniston i David Schwimmer
Jennifer Aniston i David Schwimmer
Jennifer Aniston i David Schwimmer
Jennifer Aniston i David Schwimmer
Jennifer Aniston i David Schwimmer
Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)
Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także