Co tam się działo! Tabloid ujawnił nowe kulisy szalonej nocy Sylwii Sz. i Jarosława Bieniuka! Aż ciężko w to uwierzyć!

Jarosław Bieniuk - Sylwia Sz.

Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz. zanim zostali sami przebywali w hotelu wraz ze wspólnymi znajomymi. Co działo się feralnej nocy? Nowe informacje ujrzały światło dzienne. 

Jarosław Bieniuk spędził noc z Sylwią Sz. i ich wspólnymi znajomymi. Następnego dnia modelka oskarżyła mężczyznę o gwałt. Były piłkarz, po opuszczeniu aresztu do którego sam się stawił, wydał oświadczenie, w którym zapewnił internautów i media o swojej niewinności.

Od tego momentu do prasy regularnie spływają coraz to nowe informacje na temat tego, co wydarzyło się feralnej kwietniowej nocy. Dziś nowe doniesienia w sprawie przekazał Fakt. Dziennikarze, powołując się na informatora, który zna ustalenia śledztwa, zdradzili, co działo się zanim impreza nabrała dramatycznego charakteru:

Przestawiają one porażający obraz tego, jak się bawiła sopocka elita – w oparach alkoholu i z kreskami białego proszku wciąganego słomką (…) Z zeznań byłego piłkarza wynika, że w sopockim hotelu odbywała się wyjątkowo niemoralna impreza – czytamy w tabloidzie.

Podobno impreza była na tyle głośna, że w pewnym momencie do drzwi zapukał pracownik hotelu. Okazuje się jednak, że wówczas degustacja białego proszku prawdopodobnie nie zakończyła się, a przeniosła się do łazienki. Kto przyniósł go na imprezę? Bieniuk miał zeznać, że to nie on, a Sylwia Sz. była w posiadaniu specyfiku. Modelka wyraźnie protestuje, winą obarczając byłego piłkarza.

O tym, kto rzeczywiście winny jest całej sytuacji, zdecyduje sąd.

Zobacz: Jarosław Bieniuk zgwałcił Sylwię Sz.? Wyniki obdukcji modelki rzucają nowe światło na sprawę

Zobacz: Sylwia Sz. zataiła najważniejszą informację! Szokująca prawda wyszła na jaw! Szykuje się wielki triumf Jarosława Bieniuka!

Zobacz: Tabloid ujawnił zupełnie nowe szczegóły seksu Jarosława Bieniuka z Sylwią Sz.! Afera z erotycznymi filmikami w tle!


Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi
Jarosław Bieniuk i Mateusz Hładki - wywiad

Jarosław Bieniuk i Mateusz Hładki - wywiad

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×