Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Dramat w „Jakiej to melodii”! Wściekła uczestniczka programu wybiegła z płaczem ze studia! Robert Janowski był bezradny [WIDEO]

Uczestniczka wyszła z jaka to melodia z płaczem podczas finału


Jaka to melodia: uczestniczka wpadła w histerię na planie

Ale się porobiło! To będzie prawdziwy skandal dekady – Jaka to melodia? dla jednej z uczestniczek skończyła się nie tylko porażką, ale również ogólnopolskim upokorzeniem. Wszystko przez problemy z panowaniem nad emocjami.

O udziale w Jaka to melodia? Kinga marzyła od 16 roku życia i nie posiadała się z radości, gdy to marzenie udało się wreszcie spełnić. Jej euforia z minuty na minutę wzrastała, bo w kolejnych rundach radziła sobie tak dobrze, że bez problemu dotarła do finału, bezlitośnie kosząc konkurencję. W tym momencie zaczęły się jednak schody, a jej rywalka okazała się twardym orzechem do zgryzienia – koniec końców Kinga poległa w boju o wygraną i… tu zaczęło się robić interesująco.

Robert Janowski był zszokowany zachowaniem dziewczyny, która wpadła w histerię z prawdziwego zdarzenia. Płakała i miotała się na swoim stanowisku, a gdy zdezorientowany prowadzący nie zdołał jej uspokoić czy pocieszyć, wybiegła z płaczem ze studia, zostawiając za sobą publiczność i Janowskiego, pogrążonych w ciężkim szoku.

Trzeba przyznać, że było to widowiskowe zakończenie finału 2017 roku. Zobaczcie sami!

Konflikt między Robertem Janowskim a Rafałem Brzozowskim nasila się! Jest ostra odpowiedź!

Tomasz Kammel zadrwił z Roberta Janowskiego? Przywołał jego „wojnę” z Rafałem Brzozowskim na scenie w Opolu!

Gwiazdy na koncercie z okazji 20-lecia programu „Jaka to melodia?”: Robert Janowski, Olga Kalicka, Tomasz Barański, Edyta Herbuś, Margaret

Jesteś fanem „Jaka to melodia?”Komentarzy: 4


Gość Serdeczno-Miły | 3 stycznia 2018, 07:53

Ja na tym miejscu bym nie płakała i to w TV widziałam ?


Gość | 3 stycznia 2018, 03:14

Do „Gość” z 2 stycznia 2018 roku, godz. 19:14 – czy Ty w ogóle masz krztynę pojęcia na temat zasad gry w tym programie? Czy po prostu trollujesz?


Gość | 2 stycznia 2018, 19:14

ZAGRAL JEDNA NUTE I CHCIELI ZEBY TA ZGADLA O JAKI UTWOR CHODZILO.
TAK SIE NIE ROBI.


Gość | 2 stycznia 2018, 19:11

ZLODZIEJE.


Dodaj komentarz
×