Z trudem poznaliśmy syna Anny Przybylskiej na nowym zdjęciu! Ale słodziak!

Jan Bieniuk zdjęcia metamorfoza

Jan Bieniuk zdjęcia metamorfoza

Jan Bieniuk przebrany za clowna

Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem swojego najmłodszego syna, Jana, którego fenomenalnie wystylizował na zabawę karnawałową. Zobacz w kogo zamienił się chłopiec.

Jarosław Bieniuk od czasu śmierci swojej partnerki Anny Przybylskiej samodzielnie wychowuje trójkę ich wspólnych dzieci: 16-letnią córkę Oliwię oraz 13-letniego Szymona i 8-letniego Jana. Były piłkarz w roli samotnego ojca sprawdza się znakomicie, robi wszystko, aby wypełnić dzieciom pustkę po stracie ukochanej mamy.

Bieniuk każdą wolną chwilę spędza z pociechami, zabiera je na ciekawe wycieczki, wspólne wyprawy oraz szalone wakacje oraz ferie. Przy wielu swoich obowiązkach Jarek doskonale godzi własne życie zawodowe z osobistym. Nie zapomina również o przyjemnościach dla najmłodszego syna Jana.

Na profilu Bieniuka pojawiła się ostatnio zadziwiająca fotka jego syna Jasia w stroju clowna. Okazuje się, że kreatywny ojciec zadbał o szałowy look chłopca, który wybrał się na zabawę karnawałową.

Spod ciemnej kurtki chłopca wystaje śmieszna biała koszula, jednak największą uwagę przyciąga fantazyjny makijaż dziecka. Prawdopodobnie mały Jan na czas karnawałowej zabawy zamienił się w zabawnego pajacyka.

Jarosław Bieniuk kolejny raz udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy trudnych. Jako wzorowy ojciec potrafi się sprawdzić  nawet w roli profesjonalnego stylisty. Zobaczcie efekt jego pracy.

Dzieci Jarosława Bieniuka spędzają ferie marzeń! Tym razem to nie Oliwka jest największą gwiazdą na zdjęciu

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacji do Turcji. Zwiedzili razem ulubione miejsca Anny Przybylskiej

Fortuna za zdjęcie Ani Przybylskiej na aukcji WOŚP!


Jan Bieniuk przebrany za clowna

Jan Bieniuk przebrany za clowna

Jarosław Bieniuk z synem Janem w górach

Jarosław Bieniuk z synem Janem w górach

Jarosław Bieniuk z synami Szymonem i Janem na zakupach

Jarosław Bieniuk z synami Szymonem i Janem na zakupach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×