1 listopada: Widok grobu Anny Przybylskiej odbiera mowę. Fani zrobili coś niezwykłego

Anna Przybylska - jak wygląda jej grób?

Anna Przybylska zmarła pięć lat temu. Jak wygląda jej grób w dzień Wszystkich Świętych? Widok mogiły odbiera mowę.

Anna Przybylska była jedną z popularniejszych polskich aktorek, którą uwielbiali widzowie. Gwiazda, chociaż była bardzo młoda, zmarła 5 października 2014 roku. Pokonała ją długa i wyczerpująca walka z rakiem. Zostawiła po sobie nie tylko spory dorobek artystyczny, ale także pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym troje wspaniałych dzieci.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską: „Już wtedy była bardzo chora” [WIDEO]

Grób Ani Przybylskiej 1 listopada. Fani zapalają znicze

Ania została pochowana na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni. Gwiazda spoczywa w grobie ze swoim ojcem, Bogdanem Przybylskim. Miejsce pochówku znajduje się w drugiej alei od wejścia, na niewielkim wzniesieniu, które bardzo łatwo zauważyć.

Chociaż w tym roku minęło 5 lat od śmierci aktorki, wiele osób wciąż o niej pamięta. Dowodem może być fakt, że 1 listopada, w dzień Wszystkich Świętych jej fani zrobili coś niezwykłego. Sprawili, że mogiła ugina się od zniczy. Nie brakuje na niej kwiatów w przeróżnych kolorach.

Nie jest tajemnicą, że fani i rodzina dbają o to miejsce. Niezależnie od pory roku, zawsze jest zadbane i zdobią je kwiaty.

Zobacz: Gdzie pochowane są gwiazdy i jak znaleźć ich groby? Kora, Anna Przybylska, Violetta Villas

Grób Ani Przybylskiej ugina się od kwiatów i zniczy

Grób Ani Przybylskiej ugina się od kwiatów i zniczy

Przybylska była niezwykle lubianą gwiazdą, którą znało i ceniło wiele osób związanych z polskim show biznesem. Wśród nich była m.in. Kasia Bujakiewicz, która przyjaźniła się z Anią:

Na pewno wszystkim nam bardzo brakuje Ani, bo ta autentyczność jest teraz na wagę złota. Ona była tak nieprzeciętnie zdolną aktorką, a przy tym prawdziwym, fajnym człowiekiem, takim z tym szczerym uśmiechem, który jest na okładce książki – wspomniała gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Więcej wspomnień gwiazd znajdziecie tutaj.

Zobacz: Anna Przybylska nie byłaby zachwycona? Oliwia Bieniuk w ogniu krytyki najbliższych osób. Za co tym razem oberwało się nastolatce?


Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Grób Ani Przybylskiej ugina się od kwiatów i zniczy

Grób Ani Przybylskiej ugina się od kwiatów i zniczy

Anna Przybylska, grób w Gdyni

Anna Przybylska, grób w Gdyni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×