Szukaj

Gwiazdy wspominają Annę Przybylską: „Słodka, dobra, ale też niesamowicie energetyczna”. To już pięć lat bez niej

Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem dokładnie 5 lat temu. Bliscy i przyjaciele ciągle nie mogą pogodzić się z jej odejściem. Zobaczcie, jak ją wspominają gwiazdy.
Gwiazdy o Annie Przybylskiej

Gwiazdy o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska odeszła dokładnie 5 lat temu.  Śmierć aktorki była szokiem, wstrząsnęła całą Polską. Znajomi do tej pory wspominają ją ze łzami w oczach. Często wracają myślami do wspólnie spędzonych z nią chwil oraz doceniają ją za to, jaką była osobą.

Zobacz: Anna Przybylska nie byłaby zachwycona? Oliwia Bieniuk w ogniu krytyki najbliższych osób. Za co tym razem oberwało się nastolatce?

Anna Przybylska we wspomnieniach gwiazd

Wiele gwiazd polskiego show biznesy znało i ceniło Przybylską. W ich wspomnieniach jawi się jako niezwykle otwarta i szczera osoba, pełna energii.

Tomasz Lis powiedział w wywiadzie dla Jastrząb Post, że Anna Przybylska była mu bliska, ze względu na podejście do spraw prywatności:

Cudowna osoba. Słodka, dobra, ale też niesamowicie energetyczna. Z powerem. Z gotowością do rzucania wyzwania ludziom, którzy nie respektowali prywatności jej i jej rodziny. Tak więc pod tym względem była mi bliska – wyznał Tomasz Lis w rozmowie z naszą reporterką.

Andrzej Piasek Piaseczny, długo grał z Anią w Złotopolskich. Zapytany o to, jaka była prywatnie, odpowiedział, że była po prostu piękna:

Była piękna. I oczywiście nie chodzi mi tu tylko i wyłącznie o piękno zewnętrzne, bo była piękną kobietą to wiemy wszyscy, natomiast była piękna również wewnętrznie. Była genialną matką,  zaistniała na dużej scenie, jednak zrezygnowała z niej po to, aby być blisko męża i dzieci. A potem przepięknie na tą dużą scenę wróciła. Piękna – to jest słowo, które określa ją najlepiej.
Cenił ją tez za niesamowitą szczerość.

Ona niczego nie udawała. Była taka sama dla ludzi w takich kontaktach codziennych jak i dla najbliższych. Ania była prawdziwa, była uśmiechnięta i radosna, pełna dużej energii i to nas do siebie zbliżyło. Ona nigdy nic nie udawała i zawsze była sobą, dlatego taką jaką ją znamy z ekranu i wystąpień medialnych, taka była na co dzień.

Zobacz: Szymon to cała Anna Przybylska! Jarosław Bieniuk pokazał najnowsze zdjęcie syna. Internauci rozpływają się nad jego urodą

Zdaniem Kasi Bujakiewicz, która przyjaźniła się z Przybylską w dzisiejszym show-biznesie brakuje ludzi pokroju Ani. Osób szczerych, autentycznych i skromnych.

Na pewno wszystkim nam bardzo brakuje Ani, bo ta autentyczność jest teraz na wagę złota. Ona była tak nieprzeciętnie zdolną aktorką, a przy tym prawdziwym, fajnym człowiekiem, takim z tym szczerym uśmiechem, który jest na okładce książki.

Weronika Książkiewicz przyznała, że Ania była niesamowita i zawsze pozytywna.

Poznałam Anię. Ona była niesamowitą dziewczyną, bardzo kochała ludzi. Co masz w sobie to potem przenosisz to na innych. Jak masz w sobie smutek, żal, strach czy kompleksy to też jesteś taka zdystansowana do ludzi. A Ania promieniała, ona była dla każdego otwarta, uśmiechnięta i ja ją taką zawsze będę pamiętać – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Alicja Bachleda Curuś poznała Annę Przybylską przypadkowo, a mimo to, zapamiętała ją jako osobę niezwykłą:

Poznałam ją przypadkowo, przelotem, przy charakteryzacji. Nie pamiętam dokładnie, gdzie to było. To co zapamiętałam ze spotkania to to, że Ania była niesamowicie bezpośrednia, fajna, sympatyczna i serdeczna i przepiękna. (…) Ania była również przepiękna wewnętrznie i ja w ogóle nie mogę o tym mówić… Sam fakt, że Ania miała dzieci i odeszła tak młodo… To strasznie przykre.

We wspomnieniach Sary Boruc Anna Przybylska jawi się jako niezwykły przypadek normalności w show biznesie. Celebrytka poznała ją tylko za pomocą social mediów, a mimo to, wspomina ją z niezwykłą nostalgią.

Zawsze była pozytywna, zawsze były te komentarze strasznie miłe i szczególnie pamiętam pierwszy komentarz, jaki zostawiła pod moim adresem to strasznie mi się ciepło na sercu zrobiło.

Ona zawsze była taką osobą, od której, wśród tych wszystkich polskich gwiazd z show-biznesu, biło zawsze ciepło. Niezależnie od wszystkiego. Ja nigdy nie słyszałam, żeby ktoś o niej coś negatywnego powiedział . Więc mimo tego, że nie miałam jej okazji poznać na żywo to tak czuję, jakbym ją troszkę znała.

Anna Przybylska odeszła, zostawiając po sobie pustkę nie do wypełnienia. Okazuje się, że jednak są osoby niezastąpione.

Zobacz: Andrzej Piaseczny o romansie i pocałunkach z Anną Przybylską. Wzruszające wspomnienia [WIDEO]


Anna Przybylska z synem Szymonem

Anna Przybylska z synem Szymonem

Anna Przybylska z synem Janem

Anna Przybylska z synem Janem

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×