Tak mieszka Adele. Gwiazda pierwszy raz zaprosiła fanów do swojej luksusowej willi. Jak tam pięknie!

Adele

Adele

Adele podczas reakcji live na Instagramie pozwoliła zajrzeć do swojego domu. Jak mieszka jedna z najsłynniejszych współczesnych wokalistek?

Angielska piosenkarka i autorka tekstów Adele Laurie Blue Adkins, znana publiczności na całym świecie jako Adele, po raz pierwszy pojawiła się na scenie muzycznej pod koniec 2000 roku i szybko stała się wielką gwiazdą muzyki pop. Ma na swoim koncie wiele nagród Grammy, najlepiej sprzedających się albumów i bardzo udanych tras koncertowych. Ostatnio jednak najwięcej mówiło się o jej rozwodzie i spektakularnej metamorfozie.

Niedawno niezwykle ucieszyła swoich fanów i zapowiedziała nowy album, który ma się pojawić już 15 października. Adele w związku z tym postanowiła narobić trochę zamieszania. Na całym świecie zaczęły pojawiać się tajemnicze billboardy z numerem 30, a fani od razu zastanawiali się, czy może to mieć związek z tytułem kolejnej płyty idolki. Pojawiły się m.in. w Londynie, Nowym Jorku i Paryżu. Potem pokazała na Instagramie kawałek nowej piosenki. A następnie zapozowała dla dwóch Vogue’ów. Nie zapomniała także o kontakcie z internautami i zrobiła dla nich live. My korzystamy z sytuacji i zaglądamy do wnętrz.

Jak mieszka Adele?

Adele dorastała w Tottenhamie, ale teraz ma miliony na koncie i nieruchomości na całym świecie. Piosenkarka posiada kilka nieruchomości w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, w tym wartą 7,7 miliona funtów rezydencję w Beverly Hills i drugą w tym samym obszarze, którą kupiła w 2019 roku i gdzie spędza dużo czasu ze swoim synem Angelo.

Kupiła oryginalną rezydencję w Beverly Hills w 2016 roku, a Katy Perry, Jennifer Lawrence, Cameron Diaz i Nicole Richie są wśród jej sąsiadów.

Wokalistka już kilka razy podzieliła się na Instagramie zdjęciami posiadłości. Tym razem dała zajrzeć do wnętrz podczas relacji na żywo. W tle widać ogromny pokój, który jest urządzony w raczej tradycyjnym stylu. Ciepłe oświetlenie zapewniają odpowiednio rozmieszczone lapy i żyrandole. Pomieszczenie posiada także wielkie okna, wygodny komplet wypoczynkowy i stół, przy którym Adele może ucztować z przyjaciółmi. Wszystko jest utrzymane w jasnej kolorystyce. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Jak mieszka Adele?

Jak mieszka Adele?

Jak mieszka Adele?

Jak mieszka Adele?

Jak mieszka Adele?

Jak mieszka Adele?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×