NewsyAdele pierwszy raz o związku. Gwiazda już nie ukrywa swojego partnera. Opowiedziała, jak się poznali

Adele pierwszy raz o związku. Gwiazda już nie ukrywa swojego partnera. Opowiedziała, jak się poznali

Adele
Adele
Zuza Maciejewska

07.10.2021 23:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adele przez pewien czas trzymała się z dala od show-biznesu. Nieco ograniczyła aktywność w social mediach, nie udzielała też wywiadów. Teraz powraca i to w wielkim stylu. Piosenkarka jest gwiazdą listopadowych Vogue'ów w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu przeszła do historii – jest pierwszą gwiazdą, której udało się tego dokonać.

Piosenkarka wzięła udział w sesjach zdjęciowych, a także porozmawiała z dziennikarzami. Opowiedziała m.in. o relacjach, jakie łączą ją z synem. Zdradziła, że dla chłopca stworzyła utwór, w którym próbuje wyjaśnić wiele skomplikowanych spraw:

Ma do mnie tyle prostych pytań, na które nie mogę odpowiedzieć, ponieważ nie znam odpowiedzi. Na przykład, dlaczego nie możemy nadal żyć razem? To nie jest to, co ludzie robią, kiedy się rozwodzą. Ale dlaczego nie? Nie wiem. Pyta też, dlaczego już nie kochasz mojego taty?. Pomyślałam, że kocham jego tatę, ale już nie jestem zakochana. Dla dziecka nie ma to sensu.

Adele o związku z Rich Paulem. Co powiedziała?

Adele w wywiadzie z Vogue otworzyła się nie tylko na temat swojego macierzyństwa, ale także opowiedziała o związku z Rich Paulem, o którym kolorowa prasa od dawna się rozpisuje. Piosenkarka długo nie komentowała plotek tabloidów. Po pewnym czasie pokazała zdjęcie, na którym pozuje u boku ukochanego.

Gwiazda w rozmowie zdradziła, jak poznała się z partnerem. Ten po prostu pojawił się w jej życiu. Nie ukrywa, że dzięki niemu odnalazła szczęście:

I 99,9 procent historii, które o mnie napisano, jest całkowicie zmyślonych. Rich po prostu niesamowicie się pojawił w moim życiu. Nie czuję się niespokojna, zdenerwowana czy roztrzęsiona. Jest wręcz przeciwnie. To jest dzikie i nie ma w tym nic dziwnego.

Piosenkarka dodała, że ostatnią rzeczą, o jakiej marzy jest to, by być w związku z kimś niezdecydowanym:

Jestem 33-letnią rozwiedzioną matką syna, która jest w zasadzie odpowiedzialna. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest ktoś, kto nie wie, gdzie się znajduje i czego chce. Ja wiem, czego chcę. I naprawdę wiem, czego nie chcę.

O tym, jak Adele prezentuje się u boku nowego partnera przekonacie się zaglądając do galerii.

  • Adele na okładce amerykańskiego Vogue
  • Adele na okładce brytyjskiego Vogue
  • Adele bohaterką magazynu Vogue
  • Adele bohaterką magazynu Vogue
  • Adele bohaterką magazynu Vogue
  • Adele bohaterką magazynu Vogue
  • Adele i Rich Paul
  • Adele na okładce brytyjskiego Vogue
[1/8] Adele na okładce amerykańskiego Vogue
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także