Co się stało z piękną twarzą Dominiki Tajner? Nad morzem robi cuda, aby ponownie przypodobać się Michałowi Wiśniewskiemu?!

Dominika Tajner-Wiśniewska menadżer

Dominika Tajner-Wiśniewska menadżer

Dominika Tajner od momentu ogłoszenia całemu światu swojego rozwodu z Michałem Wiśniewskim stała się bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio zaprezentowała internautom swoją odmienioną twarz w ekstremalnych warunkach.

Dominika Tajner w mediach zasłynęła głównie jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego. W ostatnim czasie portale plotkarskie rozpisują się w temacie nadchodzącego rozwodu pary. Córka Apoloniusza Tajnera po spektakularnym ogłoszeniu rozpadu swojego małżeństwa stara się udowodnić światu, że i ona jest wielką gwiazdą show-biznesu. Celebrytka pojawia się na branżowych eventach, jak również bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie.

Z postów jakie umieszcza w sieci wiadomo, że Dominika ma chrapkę na wielką medialną karierę, w tym celu szuka agenta, który zajmie się jej promocją w mediach podczas rozwodu. Zanim jednak znajdzie odpowiedniego pr-owca, żona Wiśniewskiego promuje się sama najlepiej jak potrafi. Ostatnio Tajner informowała internautów o swoich planach treningowych pokazując swój kosmiczny strój do ćwiczeń. Tym razem Dominika postanowiła zadbać o swoją urodę w sposób naturalny.

Tajner podczas wizyty nad morzem wysmarowała swoją śliczną twarz błotem. Efektem ekologicznej kuracji błotnej celebrytka pochwaliła się na Instastory, gdzie umieściła swoje szałowe zdjęcie z upaćkaną błotem twarzą:

Maseczka błotna była grana – napisała Dominika.

Nie wiemy jaki efekt Dominika uzyska po zmyciu błota z twarzy, widok który zaprezentowała jest bowiem jedną wielką zagadką. Czekamy więc na zdjęcie twarzy po zabiegu.

Zobacz: Michał Wiśniewski obraził męża Ani Wyszkoni. Gwiazda zmiażdżyła go jednym krótkim zdaniem. KLASA! [WIDEO]

Zobacz: Dominika Tajner po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim będzie największą gwiazdą polskiego show-biznesu! Pomoże jej w tym nowy pracownik!

Zobacz: Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała swoje nowe kosmiczne wdzianko! Michał będzie w szoku jak to zobaczy!


Dominika Tajner z maseczką błotną na twarzy

Dominika Tajner z maseczką błotną na twarzy

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Dominika Tajner-Wiśniewska usunęła tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska usunęła tatuaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×