NewsySeksowna Dominika Tajner wreszcie zrzuciła ciuszki! W towarzystwie zmysłowej przyjaciółki pręży swoje opalone ciało w bikini na wakacjach! Czy z jej ręki zniknął tatuaż dla Michała?

Seksowna Dominika Tajner wreszcie zrzuciła ciuszki! W towarzystwie zmysłowej przyjaciółki pręży swoje opalone ciało w bikini na wakacjach! Czy z jej ręki zniknął tatuaż dla Michała?

Dominika Tajner-Wiśniewska i Aldona Wleklak w bikini
Dominika Tajner-Wiśniewska i Aldona Wleklak w bikini
Kuba Górski

12.06.2019 07:00, aktual.: 12.06.2019 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Tajner w mediach plotkarskich zasłynęła głównie jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego. Fani lidera grupy Ich Troje doskonale pamiętają ostatni spektakularny ślub swojego idola, na którym była obecna nawet Nina Terentiew. Niestety okazało się, że ognista miłość pary wygasła po siedmiu latach. W marcu 2019 roku w sieci gruchnęła bowiem szokująca informacja, że Wiśniewski i Tajner rozwodzą się. O tym fakcie poinformowała sama Dominika, dla której złożony przez męża pozew rozwodowy był rzekomo wielkim zaskoczeniem.

Od tego czasu notowania Dominiki Tajner znacznie wzrosły. Żona Wiśniewskiego, która dość szybko zakończyła swój udział w Tańcu z gwiazdami, natychmiast stała się tematem niekończących się publikacji na portalach plotkarskich. Sama zainteresowana ochoczo dolewa oliwy do ognia publikując sporo ciekawych wpisów oraz zdjęć. Celebrytka udzieliła także kilka kontrowersyjnych wywiadów, które w pewnym momencie zdenerwowały jej małżonka.

Dominika postanowiła zapomnieć o Michale. Zdecydowała się nawet usunąć swój słynny wielki tatuaż na ręku z imieniem ukochanego. Relację z zabiegu można podziwiać na jej profilu. Obecnie Tajner powoli staje się prawdziwą celebrytką. Sama nie ukrywa, że swoją przyszłość wiąże z show-biznesem, w tym celu postanowiła zatrudnić profesjonalnego pr menadżera, który zająłby się jej sprawami zawodowymi, a także pomógł jej przebrnąć przez medialne zamieszanie związane z szeroko komentowanym rozwodem.

Wszystko na to wskazuje, że poszukiwania Dominiki zakończyły się wielkim sukcesem. Cały sekret wyciekł do mediów za sprawą gorących postów z wakacji, które znalazły się na profilu Aldony Wleklak – właścicielki znanej w Warszawie agencji pr Dobre Media. Okazuje się, że agentka gwiazd zaprzyjaźniła się z Wiśniewską do tego stopnia, że postanowiła właśnie w jej towarzystwie spędzić swoje wakacje.

Tajner i Wleklak opalają obecnie swoje zmysłowe ciała w Afryce. Zdjęcia rozebranej Dominiki są już hitem w sieci. Ciekawostką jest również fakt, że na udostępnionych przez Aldonę Wleklak zdjęciach wyraźnie widać wielki tatuaż na przedramieniu Dominiki. Z wcześniejszych relacji gwiazdy wynikało jednak, że tatuaż został przez nią usunięty. Być może czekoladowa opalenizna sprawiła, że napis pojawił się ponownie?! :)

Jeżeli prawdą jest, że Dominika Tajner i Aldona Wleklak rozpoczęły współpracę, można się spodziewać niebawem na polskich salonach nowej gwiazdy. Wystarczy tylko wspomnieć, że Wleklak miała pod opieką mnóstwo polskich celebrytek, które od lat są na topie: Małgorzatę Sochę, Katarzynę Cichopek, Agnieszkę Sienkiewicz, Dorotę Naruszewicz czy Mistera Polski - Jakuba Kucnera. Obecnie pod skrzydłami jej agencji jest Majka Jeżowska i Anna Jurksztowicz.

Myślicie, że Dominika Tajner przy pomocy agentki gwiazd zawojuje polski show-biznes?

 • Aldona Wleklak na wakacjach
 • Aldona Wleklak - agentka gwiazd
 • Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019
 • Dominika Tajner-Wiśniewska w bikini
 • Dominika Tajner-Wiśniewska i Aldona Wleklak w Tunezji
 • Aldona Wlekak w bikini
 • Aldona Wleklak na wakacjach
 • Dominika Tajner-Wiśniewska i Aldona Wleklak w Tunezji
 • Aldona Wleklak w bikini na wakacjach
 • Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska na winie
 • Aldona Wleklak w bikini na wakacjach
 • Aldona Wleklak na wakacjach
 • Dominika Tajner-Wiśniewska i Aldona Wleklak w bikini na wakacjach
 • Dominika Tajner-Wiśniewska usunęła tatuaż
 • Dominika Tajner-Wiśniewska w programie zje królika
[1/15] Aldona Wleklak na wakacjach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także