Szukaj

Córeczka zobaczyła Kubę Wesołowskiego w TV i zrobiła coś niesamowitego. To najsłodsze zdjęcie ostatnich dni

Kuba Wesołowski z żoną i córką

Kuba Wesołowski z żoną i córką

Kuba Wesołowski od 4 lat jest szczęśliwym ojcem. Jego żona właśnie udostępniła nowe zdjęcie córeczki. Róża jest już bardzo duża, a do tego niezwykle urocza. 

Kuba Wesołowski jest jedną z największych gwiazd serialu Na Wspólnej. Aktor swoją przygodę z produkcją zaczął jeszcze jako nastolatek. Widzowie bardzo docenili go także w nieco innym wcieleniu. Spore grono fanów zyskał dzięki swojej roli w Czasie honoru. Już od dawna uznawany jest przez fanów za jednego z najsympatyczniejszych aktorów młodego pokolenia. Przystojny blondyn zdecydowanie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji.

Kuba robi nie tylko karierę na ekranie, ale prowadzi także bardzo udane życie prywatne. Udało mu się stworzyć pełną i kochającą rodzinę. W 2014 roku aktor poślubił Agnieszkę Szczurek. Na przepięknej i wystawnej ceremonii bawiło się wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet – byli między innymi Jan Wieczorkowski, Karolina Malinowska i Maciej Zakościelny.

Córka Kuby Wesołowskiego tuli się do ekranu telewizora

Zakochani dwa lata po ślubie doczekali się swojego pierwszego dziecka. Agnieszka długo ukrywała ciążę przed mediami. Dopiero gdy jej krągłości były widoczne, małżonkowie zdecydowali się oznajmić fanom szczęśliwą nowinę.

Aktor i jego ukochana doczekali się córeczki, która otrzymała na imię Róża. Znani rodzice bardzo dbają o prywatność swojej pociechy i należą do tych gwiazd, które nie upubliczniają jej wizerunku w sieci. Czasami jednak zrobią wyjątek, czym sprawiają swoim fanom wielką radość.

Kuba jest częstym gościem w programie Dzień Dobry TVN. Co jakiś czas pojawia się na kanapach śniadaniówki, opowiadając o swoich kolejnych zawodowych wyzwaniach. Dzisiaj znowu gościł w studiu, a jego żona i córeczka oglądały go razem w domowym zaciszu.

Gdy Kuba zaczął odpowiadać na pytania gospodarzy porannego programu, Róża zerwała się i zaczęła przytulać telewizor, wyrażając tym samym ogromną miłość, jaką darzy ojca. Tym przesłodkim i wzruszającym zdjęciem podzieliła się Agnieszka:

Miłość bez barier – podpisała zdjęcie.

Fani są zachwyceni kadrem, który udostępniła żona Kuby Wesołowskiego. Córeczka aktora rozczuliła wszystkich jej obserwatorów:

  • Ale to zdjęcie jest urocze.
  • Haha. Cudna jest.
  • Boziu jakie słodziakowo.
  • 8 cud świata ta Różyczka.

To chyba najsłodsze zdjęcie ostatnich dni, jakie trafiło na Instagram. Potwierdza ono, że Kuba to nie tylko dobry aktor, ale przede wszystkim ojciec na medal.


Kuba Wesołowski - córka Róża

Kuba Wesołowski - córka Róża

Jakub Wesołowski z córką

Jakub Wesołowski z córką

Kuba Wesołowski z żoną i córką w Nowym Jorku

Kuba Wesołowski z żoną i córką w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×