Szukaj

Księżna Diana przyłapała Camillę na paskudnym oszustwie. Okłamała ją w żywe oczy

Księżna Diana i księżna Camilla

Księżna Diana wyznała księżnej Camilli, że wie o romansie

Życie księżnej Diany było pasmem nieszczęść i krzywd. Uwielbiana przez wszystkich Królowa Ludzkich Serc nie miała szczęścia w miłości, a ślub z księciem Karolem jedynie przypieczętował jej smutny los. Nie można jednak powiedzieć, że nie walczyła o ten związek i nie starała się powstrzymać go od rozpadu. Najlepszym dowodem na to są taśmy, które nagrywała w tajemnicy przed wszystkimi, by królewski biografista mógł spisać jej historię.

W rozmowie, którą nagrywała dla Andrew Mortona Diana wyznała, że wiedziała o romansie księcia Karola z Camillą Parker-Bowles. Gdy złość, zazdrość i strach wzięły górę, zdecydowała się poinformować kochankę męża, że jest świadoma tego, co dzieje się za jej plecami. Liczyła, że Camilla poczuje się upokorzona i zostawi jej męża w spokoju:

Zeszłam na dół i przyłączyłam się do rozmowy, a po chwili powiedziałam: “Camilla, chciałabym zamienić z tobą słowo, jeśli to możliwe”. Widziałam, że czuje się z tym bardzo niekomfortowo. Spuściła głowę, ale powiedziała: “Oczywiście” – wspominała Diana.

Gdy zostały same, Diana postanowiła przejść do rzeczy. Wyjawiła jednak, że Camilla wzbudzała w niej przerażenie:

Powiedziałam: “Camilla, chciałabym, żebyś wiedziała, że wiem dokładnie co jest grane”. Spojrzała na mnie i odparła: “Nie wiem o czym mówisz”. Wiedziałam, że kłamie. “Wiem, co dzieje się między tobą i Charlesem. I chcę, żebyś o tym wiedziała” – kontynuowała księżna

Odpowiedź, którą usłyszała, była szokująca:

Masz wszystko czego kiedykolwiek chciałaś. Wszyscy mężczyźni na świecie się w tobie zakochują. Masz dwóch wspaniałych synów. Czego więcej chcesz? – spytała księżną obecna żona księcia Karola.

Z takim nastawieniem, nic dziwnego, że nikt jej nie lubi…

Kto do tego dopuścił?! Księżna Diana miała pierścionek zaręczynowy, który obniżał jej rangę. Tłumaczymy dlaczego

Coś niebywałego. Księżniczka Charlotte jednym gestem udowodniła jak wiele łączy ją z księżną Dianą!

Coś takiego! Meghan Markle ma większe poważanie niż księżna Diana! To dlatego królowa ma do niej taką słabość

Jak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj? To zdjęcie podbija internet


Camilla czy Diana? Którą księżną wolisz?

×