Iwona Cichosz jest w ciąży! Głucha gwiazda „Tańca z gwiazdami” w tym roku zostanie mamą

Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz jest w ciąży. Uczestniczka Tańca z gwiazdami, a także Miss Świata Głuchych 2016 w tym roku zostanie mamą. Kiedy? 

Iwona Cichosz kilka lat temu stanęła na parkiecie Tańca z gwiazdami. Niesłysząca uczestniczka nie tylko odkryła w sobie talent do tańca, ale szybko także zyskała sympatię widzów, dzięki czemu dotarła aż do ostatniego odcinku telewizyjnego show. Walkę o Kryształową Kulę  przegrała jednak z Natalią Szroeder.

Od momentu, w którym po raz pierwszy pojawiła się na parkiecie, Miss Świata Głuchoniemych 2016 zyskała sporą grupę fanów, którzy zaczęli obserwować jej działania w sieci. We wrześniu właśnie z nimi podzieliła się szczęśliwym wydarzeniem ze swojego życia – została żoną. Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth wzięli ślub 7 września 2019 roku, w momencie, w którym wypadała trzecia rocznica ich poznania.

Iwona Cichosz w ciąży. Kiedy urodzi? Płeć dziecka

Zdjęcia błyskawicznie obiegły media, a do świeżo upieczonych małżonków zaczęły spływać gratulacje z całego świata. Okazuje się, że to dopiero początek zmian w ich życiu. Jak donosi tygodnik Rewia, Iwona Cichosz jest w ciąży i w tym roku po raz pierwszy zostanie mamą. Znajomi pary donoszą, że głuchoniema uczestniczka Tańca z gwiazdami, jest w czwartym miesiącu ciąży.

Chociaż płeć dziecka nie jest znana, zarówno dla Cichosz, jak i dla jej męża jest to szczęśliwy czas, ponieważ tym samym spełniają się ich marzenia:

Iwona jest w czwartym miesiącu ciąży. Obydwoje są bardzo szczęśliwi, bo od dawna marzyli o tym, by zostać rodzicami – zdradza Rewii znajoma pary.

Iwona Cichosz jest po ślubie

Iwona Cichosz jest po ślubie

Przyszła mama, która na co dzień spełnia się w roli aktorki występując w serialu Leśniczówka, o swoim stanie poinformowała już produkcję. Chociaż podobno myśli o urlopie, na razie pracuje normalnie, co w rozmowie z tygodnikiem potwierdzają osoby pracujące z nią na planie. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Joanna Krupa po ciąży nie odzyskała idealnej sylwetki. Gwiazda zdradziła, jak walczy o powrót do formy


Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz zostanie mamą

Iwona Cichosz zostanie mamą

Iwona Cichosz ślub

Iwona Cichosz wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×