Newsy68-letnia aktorka jest w ciąży. Wieściami podzieliła się na Instagramie. Szczęśliwa pozuje w objęciach 31-letniego partnera

68‑letnia aktorka jest w ciąży. Wieściami podzieliła się na Instagramie. Szczęśliwa pozuje w objęciach 31‑letniego partnera

68-letnia aktorka jest w ciąży
68-letnia aktorka jest w ciąży
Elwira Szczepańska

09.08.2021 23:40, aktual.: 10.08.2021 18:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mówi się, że dojrzałe macierzyństwo to znak naszych czasów. Ze statystyk wynika, że z roku na rok rośnie liczba kobiet, które decydują się na urodzenie pierwszego dziecka po przekroczeniu 30. roku życia i później. Jednocześnie spada liczba młodych mam. Wzrasta także liczba kobiet, które decydują się na dziecko po 40. roku życia. Stało się to już zjawiskiem powszechnym, ale kiedy do wiadomości publicznej docierają wieści, że matką zostanie pani po pięćdziesiątce, sześćdziesiątce, to już temat wzbudza wiele emocji.

Przeciwnicy tak późnego macierzyństwa mówią przede wszystkim o tym, że jest ono krzywdą dla dziecka, którego mama ma mniejsze szansę na dożycie ważnych momentów jego życia. Dyskusja rozgorzała na nowo, kiedy media obiegły wieści o ciąży 68-letniej meksykańskiej aktorki.

68-letnia aktorka jest w ciąży

68-letnia meksykańska egzotyczna tancerka i aktorka Lyn May, której prawdziwe nazwisko brzmi Lilia Mendiola de Chi, spodziewa się dziecka z Markosem D1. Ogłosiła tę wiadomość na Instagramie dzisiaj i przedstawiła swoim fanom ojca dziecka.

Z radością ogłaszam, że jestem w 3 miesiącu i @markosd1official bardzo się cieszy, że zostanę tatą - napisała gwiazda.

Pod postem rozgorzała dyskusja. Obok gratulacji dla przyszłej matki, pojawiła się także krytyka.

Kim jest Lyn May?

68-letnia meksykańska egzotyczna tancerka i aktorka Lyn May, której  prawdziwe nazwisko brzmi Lilia Mendiola de Chi, w swoim życiu przeszła przez szereg operacji plastycznych, które widoczne są gołym okiem na jej twarzy.

Zniekształcenia są wynikiem jednego z zabiegów, który zakończył się dla niej fatalnie. Preparat, który jej wstrzyknięto, miał pomóc zachować młodzieńczy wygląd, a okazał się zwykłą oliwką dla dzieci. Przed laty wyznała, że ból był tak nieznośny, że rozważała popełnienie samobójstwa.

Od 2019 roku gwiazda spotyka się z muzykiem Markosem D1, który jest ojcem dziecka. Artysta ma 31-lat i tworzy w Los Angeles. Jest także biznesmenem i ma własną markę kosmetyków.

Lyn May jest w ciąży
Lyn May jest w ciąży
Lyn May jest w ciąży
Lyn May jest w ciąży
Lyn May jest w ciąży
Lyn May jest w ciąży
Lyn May jest w ciąży
Lyn May jest w ciąży
Lyn May jest w ciąży
Lyn May jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także