Zapomniana dekadę temu gwiazda zabrała głos ws. śmierci Żory Korolyova. Mało kto pamięta, że byli ze sobą tak blisko

Żora Korolyov

Żora Korolyov

Zapomniana dekadę temu gwiazda zabrała głos ws. śmierci Żory Korolyova. To zaskakujące, że byli ze sobą aż tak blisko. Co napisała w sieci?

Żora Korolyov nie żyje. Smutna wiadomość we wtorek wieczorem obiegła media. Tancerz ukraińskiego pochodzenia od lat był związany z polskim show-biznesem. Ogromną popularność przyniósł mu udział w Tańcu z Gwiazdami. Wystąpił w kilku edycjach show, a na parkiecie partnerował kilku gwiazdom. Wśród nich była Isis Gee, z którą wytańczył 5 miejsce.

Po tym jak wieści o śmierci tancerza, wokalistka pożegnała go wpisem w social mediach. Serce pęka.

Isis Gee pożegnała Żorę Korolyova. Co napisała?

Isis Gee, obecnie znana jako Tamara Gee, jeszcze dekadę temu była bardzo znana w Polsce. Wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, gdzie partnerował jej Żora Korolyov. Była również reprezentantką naszego kraju na konkursie Eurowizji 2008, a choć nie odniosła takiego sukcesu, jakiego się spodziewano, przez jakiś czas była na językach.

Później niespodziewanie wycofała się z życia publicznego i postanowiła przejść metamorfozę przy pomocy specjalistów od zabiegów upiększających.

Jakiś czas temu Tamara Gee pojawiła się w Rosji na evencie jej autorskiej marki kosmetycznej, a jej nowy wizerunek mocno zaskoczył. Większe usta, wyraźnie uniesione i wypełnione policzki, śnieżnobiały hollywoodzki uśmiech, stały się jej znakiem rozpoznawczym. Gwiazda hitu For Life z powodzeniem buduje też swoje imperium kosmetyczne. Sklepy z jej ekskluzywnymi kosmetykami są we Włoszech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji, a także w Polsce.

Okazuje się, że z nieżyjącym już partnerem z Tańca z Gwiazdami była w bliskich relacjach. Tamara Gee i jej mąż zaprzyjaźnili się z nim i po wieściach o jego śmierci postanowili pożegnać go w social mediach.

Jesteśmy zdruzgotani tragiczną wiadomością o naszym drogim przyjacielu Żorze Korolyovie. Nasze serca są złamane. Żora był człowiekiem uczciwym i żył z wielką miłością i pasją. Dotknął tak wielu istnień swoimi różnorodnymi darami i dzielił się nimi z wdziękiem i pokorą z otaczającym go światem. Moje najmilsze wspomnienia to Zora, który uczy mnie tańczyć i czas, który wszyscy spędziliśmy razem w Odessie z jego piękną rodziną. Razem się śmialiśmy. Był niesamowitą osobą, niesamowitym nauczycielem tańca i partnerem, a ja często zastanawiam się nad tym, jak spędzaliśmy czas tańcząc w DWTS. Stał się dla mnie i mojego męża drogim przyjacielem i będzie nam go bardzo brakować. Przesyłamy naszą najgłębszą miłość, światło i modlitwy do całej Rodziny Żory. Niebo właśnie otrzymało pięknego, tańczącego Anioła – napisała.

Wpis dawno niewidzianej gwiazdy jest wzruszający. Żora pozostawił trwały ślad w życiu wielu ludzi.


Tamara Gee żegna Żorę Korolyova

Tamara Gee żegna Żorę Korolyova

Isis Gee i Żora Korolyov

Isis Gee i Żora Korolyov

Isis Gee i Żora Korolyov

Isis Gee i Żora Korolyov

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×