Tamara Gee wróciła z nowym biznesem! Wiemy też, co łączy ją z Celine Dion!

Tamara Gee kosmetyki NEBU, Celine Dion

Tamara Gee kosmetyki NEBU, Celine Dion

Kosmetyki NEBU Tamary Gee w Polsce

O Tamarze Gee (jeszcze jako Isis Gee) było głośno na przełomie 2007-2008 roku. Gwiazda wydała płytę w Polsce i Japonii, wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, a potem pojechała na Eurowizję 2008. Chociaż jej piosenka For Life awansowała do finału konkursu jako pierwsza w historii z Polski, po powrocie z Belgradu nie zyskała poklasku w polskich mediach. Sporo zaszkodziły jej posądzenia o transseksualizm opublikowane na łamach tygodnika Wprost. Chociaż Isis wygrała proces z wydawcą i autorami szkalującego artykułu, niesmak pozostał. Artystka wyjechała z kraju i skupiła się na dodatkowym biznesie, jakim są kosmetyki NEBU Milano.

Marka podbiła już rynki we Włoszech, Francji i krajach arabskich. Teraz przyszła pora na Polskę. Dzisiaj Tamara Gee spotkała się z dziennikarzami, którym opowiedziała o niezwykłych produktach. Kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem zostały w pełni przez nią zaprojektowane – do produkcji opakowań wykorzystano 24-karatowe złoto. Nic dziwnego, że chętnie sięgają po nie fanki mody w Dubaju, Paryżu czy Mediolanie. Produkty wkrótce będzie można kupić w drogeriach Quality Missala.

Przy okazji wizyty w Polsce Tamara Gee zaśpiewała kilka piosenek. Wystąpiła w skromnej czarnej sukni na ramiączkach i podkreśliła usta bordową pomadką.

Jak dowiedział się Jastrząb Post, piosenkarka przygotowuje się do wydania płyty na rynek amerykański. W pracy nad utworami pomaga jej producent hitów Celine Dion, co tłumaczyłoby ostatnie spotkanie gwiazd.

Tęsknicie za Tamarą Gee?

Zobacz: Tamara Gee spotkała się z Celine Dion!

Tamara Gee promuje kosmetyki

Tamara Gee promuje kosmetyki

Co łączy Tamarę Gee z Celine Dion?

Co łączy Tamarę Gee z Celine Dion?

Kosmetyki NEBU Milano w Polsce - gdzie kupić?

Kosmetyki NEBU Milano w Polsce – gdzie kupić?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×