Szukaj

Irina Shayk zaszalała z fryzurą! Po rozstaniu z Bradleyem Cooperem przeszła sporą metamorfozę

Irina Shyak z grzywką i w długich włosach. Była partnerka Bradleya Coopera pokazała się w nowej fryzurze. Zdjęcia opublikował brytyjski magazyn 032c. Czy jest to zmiana na dłużej?
Irina Shayk metamorfoza

Irina Shayk metamorfoza

Irina Shayk od lat plasuje się w czołówce najseksowniejszych kobiet świata. O jej względy zabiegali najwięksi przystojniacy naszych czasów. Najpierw serce modelki skradł Cristiano Ronaldo, zaś potem udało się to Bradleyowi Cooperowi. Modelka, dzięki swojej nienagannej urodzie, uchodzi za inspirację dla milionów kobiet. Nic dziwnego, że o jej udział w kampaniach zabiegają najwięksi kreatorzy trendów w modzie.

Zobacz: Rozebrana Irina Shayk pokazała swoją dzienną rację żywnością! Takim tuczącym daniem można wykarmić całe koszary!

Tylko w sierpniu Irina pojawiła się na dwóch okładkach Vogue’a. Jej zdjęcia zdobiły czołówki wydań: portugalskiego i hiszpańskiego. Okazuje się, że nie był to jedyny projekt, w jakim w ostatnim czasie wzięła udział. Na Instagramie słynnej Rosjanki pojawiły się trzy zdjęcia z sesji dla brytyjskiego magazynu 032c. Shayk zaprezentowała swoje wdzięki przed obiektywem legendarnego fotografa Hugo Comte.

Irina Shayk z grzywką. Nowa fryzura modelki

Na opublikowanych fotografiach możemy podziwiać Irinę w nowej fryzurze. Gwiazda ma nie tylko długie włosy, jak za dawnych czasów, ale też grzywkę, którą dotychczas nosiła niezwykle rzadko. Nie wiemy, czy zmiana na głowie Iriny zaszła na stałe, czy jedynie na czas powstawania zdjęć. Jedno jest pewne – w nowej fryzurze wygląda bardzo ciekawie.

Coś czujemy, że Bradley dopiero teraz zobaczy, jak wiele stracił…

Zobacz: Irina Shayk nie zna litości! Na oczach Bradleya Coopera romansuje z jego najlepszym przyjacielem! To się nazywa zemsta!

Irina Shayk z nową fryzurą w magazynie 032c

Irina Shayk z nową fryzurą w magazynie 032c

Irina Shayk w 032c

Irina Shayk w 032c


Irina Shayk z grzywką i w długich włosach

Irina Shayk z grzywką i w długich włosach

Nowa fryzura Iriny Shayk

Nowa fryzura Iriny Shayk

Irina Shayk wróciła do długich włosach

Irina Shayk wróciła do długich włosach

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×