Iga Lis wrzuciła zdjęcie i po chwili je usunęła. Potem dodała na nowo. Wprowadziła dyskretne zmiany

Iga Lis

Iga Lis

Iga Lis wstawiła i usunęła zdjęcie na Instagramie. Potem opublikowała je ponownie po delikatnych zmianach. Jakich?

Iga Lis, chcąc czy nie chcąc, jest pod ostrzałem mediów. Chociaż nie udziela wywiadów i raczej oszczędnie pokazuje swoje życie prywatne w social mediach, to i tak wzbudza spore zainteresowanie. Wszystko za sprawą sławnych rodziców, Kingi Rusin i Tomasz Lisa oraz  znanego chłopaka – popularnego rapera Taco Hemingwaya.

Zobacz: Iga Lis pokazała się na Instagramie taka, jaką na co dzień ogląda ją tylko Taco Hemingway. Odważnie!

Dziewczyna mieszka w Londynie, gdzie studiuje i pracuje. Jednak jest dosyć częstym gościem w Polsce i wtedy razem ze swoim chłopakiem są łakomym kąskiem dla fotoreporterów. Już jakiś czas temu Filip Szcześniak wyznał, że miłość zmieniła jego życie.

Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna – wyznał szczerze.

Każde zdjęcie, jakie na Instagramie publikuje Iga, jest szeroko komentowane, a internauci szczegółowo je analizują. Nie inaczej było także w czwartek, kiedy Lis wstawiła fotografię na profil, usunęła ją, a potem opublikowała ponownie po delikatnej zmianie.

Iga Lis wstawiła i usunęła zdjęcie na Instagramie. Dlaczego?

W czwartek na profilu Igi pojawiło się zdjęcie, na którym dziewczyna pozuje na tle pola ze zbożem w kolorowym oversizowym swetrze, białych spodniach i wielka żółtą torbą. Po chwili zniknęło, żeby zaraz pojawić się ponownie.

Dociekliwi internauci zauważyli, że dziewczyna delikatnie je zmieniła. Kadr, który obecnie jest na jej profilu, jest kwadratowy. Dlaczego dokonała zmian? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że obserwujący zachwycili się jej wyglądem i stylizacją.

  • Ulalala – napisała Margaret.
  • Ale piekne zdjęcie.
  • Śliczne.
  • Jesteś cudowna.

Jak wam się podoba Iga na nowym zdjęciu?


Iga Lis zmieniła zdjęcie

Iga Lis zmieniła zdjęcie

Taco Hemingway komentuje zdjęcie Igi Lis

Taco Hemingway komentuje zdjęcie Igi Lis

Iga Lis w nowym wpisie dementuje plotki

Iga Lis w nowym wpisie dementuje plotki

Komentarze