Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Która z córek Kingi Rusin jest do niej bardziej podoba? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości! Zrobiło w sieci prawdziwą furorę!

Kinga Rusin, Iga Lis i Pola Lis


Kinga Rusin pochwaliła się zdjęciem z Polą Lis

Córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa robią w sieci prawdziwą furorę. Piękne nastolatki chętnie dzielą się swoim życiem, chwalą Czarkiem Lisem i zdjęciami z piękną mamą, a ona nie pozostaje im dłużna. Internauci od lat kłócą się o to, która z córek dziennikarki jest do niej bardziej podobna, ale ostatnia fotografia zamieszczona przez Kingę na jej InstaStory ostatecznie rozwiąże ten konflikt.

Gwiazda pochwaliła się uroczym selfie z zimowego wypadu z rodziną. Na fotografii pozuje z Polą Lis w okularach przeciwsłonecznych, obie uśmiechają się w identyczny sposób – wyglądają jak bliźniaczki! Fani najwyraźniej doszli do tego samego wniosku, bo w ankiecie dołączonej do zdjęcia zgodnie stwierdzili, że matka i córka są niemożliwe do rozróżnienia.

Kina może być dumna ze swoich pociech. Są piękne, utalentowane i bez wątpienia wdały się w mamę!

46 letnia Kinga Rusin przerywa świąteczne milczenie! Cała w skowronkach pozdrawia stęsknionych fanów chwaląc się swoją naturalną siwizną!

Rozsierdzona Pola Lis grzmi na Instagramie! Nieźle dała popalić! „Wprawdzie są wakacje, imprezy, leczenie kaca i inne atrakcje, ale…”

Pola Lis obcięła włosy! Córka Kingi Rusin pochwaliła się nową fryzurą!

Pola czy Iga? Która córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest ładniejsza?Komentarzy: 3


Gość | 30 grudnia 2017, 15:47

Kto te pudła i dlaczego lansuje?


Lula | 30 grudnia 2017, 15:42

Fajne kobiety, ale te „dziubki” to jakiś dramat! Wioska totalna…


Gość | 30 grudnia 2017, 14:40

Obie podobne do ojca Lisa nic ciekawego.


Dodaj komentarz
×