Szukaj

Ciotka Harry’ego opowiedziała, jak rodzina królewska pomagała Meghan na każdym kroku. Co poszło nie tak?

Meghan Markle

Meghan Markle

Zofia, hrabina Wessex, ciotka Harry'ego zdradziła w najnowszym wywiadzie, że członkowie rodziny królewskiej starali się pomóc Meghan Markle dostosować do życia na dworze. Zawiedli?

Meghan Markle i książę Harry w tym roku zaczęli życie na własny rachunek. Zrezygnowali z obowiązków starszych członków rodziny królewskiej. Wyprowadzili się do Kanady, a potem do Los Angeles. Wybrali posiadłość zlokalizowaną w sąsiedztwie gwiazd klasy A. Razem z Archiem rozpoczęli zupełnie nowy rozdział życia.

Nie oznacza to, że kolorowa prasa zostawiła ich w spokoju. Ciągle pojawiają się nowe doniesienia na ich temat, a najbardziej szeroko komentowane są powody ich rezygnacji.

Na ten temat wypowiedziała się także hrabina Zofia, ciotka Harry’ego, żona najmłodszego syna królowej Elżbiety II, księcia Edwarda.

Hrabina Zofia skomentowała odejście Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej

Ciocia księcia Harry’ego, Zofia, hrabina Wessex, opowiedziała w The Sunday Times w Wielkiej Brytanii o własnych zmaganiach z rodziną królewską po tym, jak zaręczyła się z najmłodszym synem królowej Elżbiety II w 1999 roku i przyznała:

Trochę mi zajęło czasu, zanim stanęłam na nogach. Pamiętaj, że miałam pięć lat na dostosowanie się – powiedziała o swoim długim związku z Edwardem – a przez nasze sześciomiesięczne zaręczyny przebywałam nawet w Pałacu Buckingham. Niekoniecznie wiesz, jak to się potoczy.

The Times donosi, że Sophie została powierniczką Meghan, gdy młodsi członkowie rodziny królewskiej opuścili Londyn, aby zamieszkać w Frogmore Cottage w Windsorze, zaledwie 10 km od domu Edwarda i jego żony, Bagshot Park.

Wszyscy próbujemy pomóc każdemu nowemu członkowi rodziny – powiedziała gazecie.

Sugerowała, że Meghan nie została pozostawiona sama sobie. Miał wsparcie i zrozumienie, przynajmniej z jej strony. Harry z żoną siedzieli obok Edwarda i Sophie w Westminster Abbey w Londynie na dorocznym nabożeństwie Dnia Wspólnoty Narodów podczas ich ostatniego wystąpienia jako członkowie rodziny królewskiej.

Mam tylko nadzieję, że będą szczęśliwi – podsumowała sprawę hrabina Wessex.

Powiedziała także, że po odejściu Sussexów nie zwiększyła im się liczba obowiązków i nie odczuwają jakoś specjalnie obciążenia ich rezygnacją.

 


Hrabina Sophie

Hrabina Sophie

Hrabina Sophie

Hrabina Sophie

Royal Ascot 2017

Royal Ascot 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×