Czy Meghan i Harry będą mieli więcej dzieci? Książę już dawno temu postawił sprawę jasno

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry po raz drugi zostali rodzicami. Od kilku dni są rodzicami maleńkiej Lilibet Diany. Czy planują mieć więcej dzieci?

Książę Harry i jego żona Meghan Markle w miniony piątek po raz drugi zostali rodzicami. Małżonkowie szczęśliwą nowinę przekazali dopiero dwa dni później w niedzielę 6 czerwca. Na świecie pojawiła się ich córeczka Lilibet Diana Mountbaten-Windsor. Tym samym złożyli piękny hołd królowej, która przez domowników nazywana jest właśnie Lili, oraz nieżyjącej już matce Harry’ego. Sussexowie na oficjalnej stronie swojej fundacji poinformowali o powiększeniu rodziny.

4 czerwca, zostaliśmy pobłogosławieni przybyciem naszej córki Lili. Ona jest czymś więcej, niż mogliśmy sobie wyobrazić i pozostajemy wdzięczni za miłość i modlitwy, które czuliśmy z całego świata. Dziękujemy za nieustanną życzliwość i wsparcie w tym wyjątkowym dla naszej rodziny czasie – piszą szczęśliwi rodzice.

O ciąży małżonkowie poinformowali w bardzo romantyczny sposób. W Walentynki opublikowali wspólną sesję zdjęciową, na której można było zobaczyć krągłości przyszłej mamy. Teraz od kilku dni tulą już swoją córkę w ramionach.

Czy książę Harry i Meghan Markle będą mieć więcej dzieci?

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami po raz drugi. Ich pierwszy syn Archie przyszedł na świat w 2019 roku. Wtedy jeszcze jego rodzice mieszkali w Wielkiej Brytanii i wypełniali swoje obowiązki względem monarchii. Zaledwie kilka dni po narodzinach Meghan i Harry pokazali starszego syna światu. Tym razem jednak nie mają takiego obowiązku, ponieważ już ponad rok temu zrezygnowali z życia na królewskim dworze. Teraz to oni decydują, czy będą chcieli pokazać córeczkę swoim fanom.

W rodzinie królewskiej nie brakuje narodzin kolejnych dzieci. Starszy brat Harry’ego razem z żoną mają ich aż troje. Podobnie jest z ich kuzynką Zarą Tindall, która niedawno powitała na świecie trzecie dziecko. Harry już dawniej mówił jednak o tym, że chce mieć jedynie dwoje dzieci. W lipcu 2019 roku wnuk królowej Elżbiety II mówił o ochronie środowiska w wywiadzie dla magazynu Vogue. Harry zdawał sobie sprawę z tego, że Ziemia jest przeludniona i już wtedy wiedział, że będą mieli z Meghan maksymalnie dwoje dzieci.

Dwa, maksymalnie! Ale zawsze myślałem: to miejsce jest pożyczone. I z pewnością będąc tak inteligentnymi, jak wszyscy jesteśmy, lub tak rozwiniętymi, jak wszyscy powinniśmy być, powinniśmy być w stanie zostaw coś lepszego dla następnego pokolenia – skwitował Harry.

Również w wywiadzie dla Oprah, którego Meghan i Harry udzielili wspólnie, zarzekali się, że nie planują mieć już więcej dzieci. Wnuk monarchini stwierdził, że rodzina, którą ma wystarczy mu do pełni szczęścia.


Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Książę Harry bohaterem nowego dokumentu

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle i książę Harry pokazali Archiego Harrisona

Meghan Markle i książę Harry pokazali Archiego Harrisona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×