Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali nowe mieszkanie. Tancerka z ogromnym już brzuszkiem wpuściła fanów do pokoju córeczki. Różowy raj

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zamieszkali w swoim nowym mieszkaniu. Pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci, a wśród nich to z pokojem dla córeczki pary. Jak się urządzili?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke – oboje znani z Tańca z Gwiazdami – od lat tworzą parę na parkiecie i w życiu prywatnym. Kilka miesięcy temu poinformowali swoich fanów, że spodziewają się dziecka. Udostępnili na Instagramie fotografię, na której pozują dumnie, eksponując zdjęcie USG ich potomka. Wiadomo, że na świat przyjdzie dziewczynka. Rodzice wybrali dla niej imię Róża.

Hania i Jacek jakiś kupili także mieszkanie. W rozmowie z naszą redaktorką tancerz zdradził, w jakim stylu je urządzą.

Wydaje mi się, że gdzieś tam na pewno pokażemy je niedługo. Jest już na wykończeniu. To bardziej nowoczesne mieszkanie, glamourowe. Kupiliśmy, trochę z kredytem, trochę nie, trochę pomoc rodziców. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i rodzicom i wszystkim naokoło, którzy się do tego przyczynili. Oczywiście, nie mówię, że to już jest nasze i jest wszystko skończone. Mamy taką sytuację gdzie inflacja i wszystko leci do góry. Staramy się to wszystko związać tak, aby nasza córka urodziła się na swoim i miała od początku spokojne życie.

Teraz pochwalili się, że wszystko już jest gotowe, a na ich córeczkę czeka piękny pokoik.

Hanna Żudziewicz pokazała pokój dla córeczki

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w końcu mogli pochwalić się w sieci, że zamieszkali w wymarzonym mieszkaniu. Pokazali salon, który zapewne będzie sercem ich domu.

Rodzinka na swoim!
Wielce wyczekiwane marzenie się właśnie spełniło!
Pierwsza noc w naszym wspólnym mieszkaniu za nami!

Hania zdecydowała się także pokazać pokój swojej córeczki. Różyczka już niedługo pojawi się na świecie i już na nią czeka pięknie urządzone wnętrze.

Nareszcie w pokoiku u mojej Różyczki.
Długo czekałam na ten moment, chyba jak większość przyszłych mam. Teraz już na spokojnie czuję się przygotowana na przywitanie córeczki – napisała.

Pod wpisami zaroiło się od komplementów i gratulacji. Teraz pozostaje nam czekać na pierwsze zdjęcia z córeczką.


Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w nowym mieszkaniu

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w nowym mieszkaniu

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w nowym mieszkaniu

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w nowym mieszkaniu

Hanna Żudziewicz - pokój córeczki

Hanna Żudziewicz - pokój córeczki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×