Dorota Wellman i Marcin Prokop pokazali przebrania na Halloween. Powiało grozą… Tak świętują upiorne święto

Prokop i Wellman

Prokop i Wellman

Dorota Wellman i Marcin Prokop przebrali się na Hallowen w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądali? Aż strach się bać... Sami się przekonajcie.

Dorota WellmanMarcin Prokop, prowadzący Dzień Dobry TVN, tworzą duet, który od lat cieszy się niemalejącą popularnością widzów w całej Polsce. Skąd wzięła się ich popularność? Niewątpliwie oboje zawdzięczają to wielkiej charyzmie, wyrozumiałości dla rozmówców i tym, że po prostu są ze sobą zżyci i wzajemnie się uzupełniają podczas nagrań kultowego programu. W ostatnim czasie dziennikarze zwrócili uwagę na to, że u boku Prokopa w DDTVN pojawiła się Małgorzata Ohme. Na szczęście, okazało się, że zmiana ta była tylko chwilowa.

W trosce o narodowy spokój, spieszę poinformować, że jutro widzimy się na ekranie „ddtvn” w składzie il classico. niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki Wellman nie jest prawdziwa. nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez Edytę Herbuś. życie jest dużo bardziej zwyczajne – coś jej w ostatniej chwili wypadło. i nie był to ząb. Do jutra! – przekazał sam Prokop, który uspokoił w ten sposób tysiące telewidzów.

Nowe zdjęcie zamieszczone na profilu śniadaniówki wskazują na to, że duet Wellman-Prokop dalej jest aktywny i zabawia widzów.

Dorota Wellman i Marcin Prokop przebrali się na Halloween

Na fotografii zamieszczonej przez DDTVN widać parę prezenterów, którzy pozują w halloweenowym wydaniu. Oboje przykładają do twarzymaski w kształcie dyni. Wellman wybrała tradycyjny krój z dynią z wyciętym uśmiechem. Prokop z kolei sięgnął po maskę z dynią z wsuniętym na czubek kapeluszem. Ze zdjęciem możecie się zapoznać poniżej.

Pod komentarzami nastąpiła istna lawina komentarzy ze strony stałych widzów DDTVN. Pogodni instagramowicze pisali:

  • Kocham Was.

  • Dzień dobry… i z dyni.

  • Jak Was nie kochać.

  • Uwielbiam.

  • Uwielbiam was w pakiecie.

  • Nie da się zapomnieć, że Halloween się zbliża. Mi ciągle przypomina o tym rysunek mojego Bartka właśnie z taką dynią co ma Marcin Prokop.

  • Super, ulubiona moja para.

Tylko jeden z fanów napisał, że prezenterom pomyliły się tradycje kulturowe. Cóż, ta opinia jest dość odosobniona, ponieważ polskim odpowiednikiem Halloween były Dziady, które też operowały wokół tematu duchów, upiorów i innych stworzeń z zaświatów.

Halloween obchodzi się w wieczór 31 października. Święto wywodzi się z celtyckiej tradycji kulturowej i od Celtów przeniknęło do świata anglosaskiego. Współcześnie jest obchodzone przede wszystkim w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

Najmłodsi, podczas tego święta, przebierają się w stroje upiornych postaci, by chodzić od domu do domu i prosić mieszkańców o słodycze. Symbolem święta jest wydrążona i oświetlona od środka dynia z wyszczerbionym uśmiechem (dawniej lampiony robiono z brukwi lub rzepy).


Dorota Wellman i Marcin Prokop. Zdjęcie z Instagrama

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Zdjęcie z Instagrama

Dorota Wellman i Marcin Prokop

Dorota Wellman i Marcin Prokop

Marcin Prokop o Dorocie Wellman

Marcin Prokop o Dorocie Wellman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×