Halloween 2019 u zagranicznych gwiazd: Kim Kardashian, Mariah Carey, Shawn Mendes, Natalia Oreiro

Światowe gwiazdy świętują Halloween 2019

Światowe gwiazdy świętują Halloween 2019

Halloween to bardzo lubiane święto. Gwiazdy prześcigają się w wymyślnych kostiumach. W tym roku było naprawdę spektakularnie: Kim Kardashian, Mariah Carey, Shawn Mendes, Natalia Oreiro. Zobaczcie.

Halloween, to jedno z najbardziej lubianych świąt na świecie, które jest popularne zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie uwielbiają przebierać się w kostiumy, które często są bardzo straszne, ale przede wszystkim prześcigają się w kreatywności, a gwiazdy z całego świata starają się zadziwić swoimi przebraniami.

Zobacz: Ariana Grande przebrała się na Halloween i wysoko zawiesiła poprzeczkę innym gwiazdom. Heidi Klum ma poważną konkurencję

Heidi Klum przebranie na Halloween 2019

Heidi Klum przebranie na Halloween 2019

Światowe gwiazdy świętują Halloween 2019. Jak się przebrały?

Halloween ma sporo entuzjastów. Sympatycy tego święta w wymyślnych strojach wybierają się na imprezy, na których zachwycają stylizacjami. Zobaczcie, jakie gwiazdy pochwaliły się swoimi kostiumami. Niektóre, jak Jennifer Aniston, wróciły wspomnieniami do tego święta sprzed kilku lat. Zdjęcie w galerii.

Ariana Grande – przebranie na Halloween 2019

Zobacz: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek świętują Halloween już od rana. Zdjęcie „Perfekcyjnej” bez makijażu przestraszyło internautów

Chętnie przebraniami z imprez lub zabaw z dziećmi dzieliło się sporo znanych osób. Kim Kardashian, Mariah Carey, Shawn Mendes, Natalia Oreiro, Kourtney Kardashian, Miley Cyrus i Cody Simpson, Beckhamowie, Heidi Klum, Ariana Grande, Emma Bunton, Shakira.

Ich kostiumy są naprawdę kreatywne. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobacz: Heidi Klum pokazała więcej niż planowała! Na Halloween ubrała się bardzo odważnie

 

 

 


Heidi Klum z wnętrznościami na wierzchu

Heidi Klum z wnętrznościami na wierzchu

Ariana Grande - przebranie na Halloween 2019

Ariana Grande - przebranie na Halloween 2019

Emma Bunton - Halloween 2019

Emma Bunton - Halloween 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×