Szukaj

Hailey Baldwin w końcu potwierdziła ślub z Justinem Bieberem?! Jej Instagram nie pozostawia wątpliwości

Hailey Baldwin zmieniła nazwę na Instagramie

Od tygodni media na całym świecie zadają sobie jedno pytanie – czy Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub? Plotki przybrały na sile po tym, jak na palcach zakochanych zauważono pierścionki przypominające obrączki. To jednak nie koniec rzekomych faktów potwierdzających tajną ceremonią, która miała mieć miejsce dwa miesiące temu w Nowym Jorku.

Amerykańskie media spekulują, że Hailey właśnie niemalże oficjalnie potwierdziła swój ślub z Justinem, czego dowodem jest jej nowa nazwa na profilach w portalach społecznościowych – @HaileyBieber. Co więcej amerykańska modelka zarejestrowała znak towarowy o tym samym tytule:

Decyzja ta zapadła dwa miesiące po rzekomym cichym ślubie w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku – relacjonuje Daily Mail.

Wiadomo również, że małżeństwo (?) od jakiegoś czasu podobno ze sobą mieszka. Zakochani wydają około 100 tysięcy dolarów miesięcznie na luksusowy dom w Los Angeles. Posiadłość ma cztery sypialnie i znajduje się w ekskluzywnej enklawie jeziora Toluca w dolinie San Fernando, która przez lata była domem dla wielu celebrytów.

Dom należący do Howarda Atkinsa oraz jego żony Kathleen McIntyre, dwa lata temu został poddany gruntownej przebudowie, co dodatkowo zwiększyło ilość luksusowej przestrzeni do życia.

Willa urządzona jest w stylu hiszpańskim, a jej koszt szacowany jest na 8,5 milionów dolarów. Wśród licznych udogodnień są np. prywatna przystań i dwie łodzie wiosłowe. Nie brakuje też profesjonalnego studia nagrań, które z pewnością miało wpływ na decyzję Justina o wyborze akurat tej posiadłości.

Dom Justina Biebera i Hailey Baldwin w Los Angeles

Dom Justina Biebera i Hailey Baldwin w Los Angeles

To, co? Był ten ślub, czy Justin i Hailey bawią się z fanami i mediami w kotka i myszkę? Póki co para unika odpowiedzi jak ognia, a osoby z ich otoczenia nabrały wody w usta.

Jak Justin Bieber nazywa Hailey Baldwin? Tak słodko nie zwracał się nawet do Seleny Gomez!

Kłopoty w świeżutkim małżeństwie Justina Biebera? Bożyszcze nastolatek nie jest już pewny własnych uczuć!

Matka Seleny Gomez wpadła w szał. Justin Bieber przekroczył granicę dobrego smaku?


Lubisz Justina Biebera?

×