NewsyJustin Bieber i Hailey Baldwin planują ślub roku? Wyciekły szczegóły! Wybór miejsca zaskoczył nawet najbliższych pary

Justin Bieber i Hailey Baldwin planują ślub roku? Wyciekły szczegóły! Wybór miejsca zaskoczył nawet najbliższych pary

Justin Bieber i Hailey Baldwin ślub
Justin Bieber i Hailey Baldwin ślub
Aneta Błaszczak

29.09.2019 22:55, aktual.: 29.09.2019 23:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justin Bieber i Hailey Baldwin za chwilę wezmą ślub. O szczegółach ceremonii poinformował magazyn People, który w Stanach Zjednoczonych uchodzi za jedno z najbardziej wiarygodnych pism o życiu gwiazd. Z najnowszej publikacji dowiadujemy się o szczegółach uroczystości.

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin. Szczegóły uroczystości

Plotki głoszą, że Bieber i Baldwin już za kilka godzin powiedzą sobie sakramentalne tak. Para zdecydowała się na ślub kościelny ze względu na wiarę, którą stawiają na pierwszym miejscu, zaraz obok miłości.

Swoją relację opierają na wierze. W rozwiązaniu kryzysów zawsze pomaga im modlitwa – twierdzi źródło magazynu.

Ślub Justina i Hailey ma odbyć się we wschodniej części Stanów Zjednoczonych – w południowej Karolinie. Wybór miejsca jest zaskoczeniem nie tylko dla fanów i mediów, ale także dla bliskich pary. Wielu uważało, że Bieber i Baldwin pobiorą się w Los Angeles lub w Nowym Jorku, w którym przez lata dorastała żona piosenkarza. Tymczasem padło na miejscowość Bluffton, w której znajduje się luksusowy hotel Montage Palmetto Bluff (za jedną noc trzeba zapłacić ok. 1700 złotych). To właśnie w nim ma odbyć się przyjęcie weselne.

Osoby z okolicy poinformowały, że cały hotel został wynajęty na czas oczekiwanego ślubu i będzie zamknięty dla uczestników wydarzenia. (…) Miejsce, w którym się znajduje cechuje się przepięknymi, zapierającymi dech w piersiach widokami – twierdzi źródło "People".

Z informacji magazynu dowiadujemy się również, że przez ostatni rok Justin i Hailey chcieli przekonać się, czy są dla siebie stworzeni. Chociaż oboje mają sporo pracy, to spędzają ze sobą niemal każdą chwilę.

To dzieciaki, które oszalały z miłości do siebie. Są zakochani w sobie tak samo bardzo, albo jeszcze bardziej, niż gdy się poznali – twierdzi informator OK!.

Podróż poślubna Justina Biebera i Hailey Baldwin

People dodaje, że para jest dumna z tego, jak poradziła sobie ze wszystkimi kryzysami i przeszkodami, jakie w ostatnim czasie pojawiły się na ich drodze.

Są gotowi, by ponownie świętować swój związek – kwituje informator tygodnika.

Justin Bieber i Hailey Baldwin po ślubie planują zrobić przerwę w życiu zawodowym i skupić się na sobie. Na pewno udadzą się na miesiąc miodowy, a kto wie, może za rok będą świętować pierwszą rocznicę ślubu we trójkę?

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US
Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US
Justin Bieber i Hailey Baldwin na zakupach
Justin Bieber i Hailey Baldwin na zakupach
Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się
Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się
Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się na  Bahamach
Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się na Bahamach
Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US
Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także