Gwiazdy w „Pytaniu na śniadanie”. Przypakowany Kaliszuk, Węgrowska w cekinach, śliczna miss z chłopakiem

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

W tę sobotę w Pytaniu na śniadanie pojawiło się wiele gwiazd. Tamara Gonzalez Perea, Tomek Kaliszuk, Iwona Węgrowska... Zdjęcia paparazzi obiegły media. Kto jeszcze odwiedził dzisiaj śniadaniówkę ?

Pytanie na śniadanie, to program, który cieszy się ogromną sympatią widzów. Na antenie TVP2 pojawia się nieprzerwanie od 2002 roku. Emitowany jest nawet w trakcie pandemii koronawirusa. Podczas kwarantanny gwiazdy pracowały w ścisłym reżimie sanitarnym. Przed wejściem na plan śniadaniówki prowadzącym i gościom mierzona jest temperatura. Produkcja dba także o to, by wszyscy zachowywali odpowiednie odległości, a szczególną wagę przykłada się do dezynfekcji. Pomimo ścisłych obostrzeń i nowych zasad codzienne wydania są prowadzone bez szwanku.

Przez jakiś czas ze względu na wprowadzone przez rząd obostrzenia, prowadzący łączyli się ze swoimi gośćmi podczas transmisji online. W wyniku łagodzenia wprowadzonego reżimu możliwe już jest, aby gwiazdy osobiście pojawiły się w studiu.

Pytanie na śniadanie: Kto się pojawił w studiu?

Dziś w studiu programu Pytania na śniadanie jak w każdą sobotę pojawiło się sporo gwiazd. Na zdjęciach, które udało się zrobić paparazzim tuż przed wejściem do budynku TVP, możemy zobaczyć zachwycającą prowadzącą Tamarę Gonzalez Pereę. Znana z zamiłowania do mody gwiazda pojawiła się w zwiewnej letniej sukience, do której dobrała żółtą torebkę i limonkowe szpilki. Prezentowała się zjawiskowo i zdecydowanie przyciągała uwagę fotoreporterów.

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Przed studiem Pytania na Śniadanie pojawiła się także wokalistka i celebrytka Iwona Węgrowska, która cała w cekinach wysyłała piękne uśmiechy do obiektywów. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzich można zobaczyć także Tadeusza Chudeckiego, Tomka Kaliszuka, oraz Miss Polonię 2018 Milenę Sadowską, która pojawiła się na nagraniu razem z partnerem.


Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Marek Kaliszuk

Marek Kaliszuk

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×