Szukaj

Gwiazdy świętują Dzień Chłopaka. Kasia Sokołowska pierwszy raz pokazała tak intymne zdjęcie z partnerem

Gwiazdy świętują Dzień Chłopaka 2020

Gwiazdy świętują Dzień Chłopaka 2020

Anna Lewandowska, Zosia Zborowska, Sara Boruc... Gwiazdy świętują Dzień Chłopaka 2020. Instagram zalała cała masa zdjęć.

Znane osoby w social mediach regularnie publikują nowe wpisy, w których informują o ciekawych projektach, polecają sprawdzone produkty, a także odsłaniają wybrane kulisy codzienności. Jedne są bardziej wylewne, inne ostrożniej podchodzą do tematu prywatności. Pewne jest za to, że gdy w kalendarzu przypada dane święto, gwiazdy chętnie upamiętniają je w sieci.

Gwiazdy świętują Dzień Chłopaka 2020

W środę, 30 września, przypada Dzień Chłopaka. Znane panie już od samego rana wrzucały zdjęcia, w którym składały piękne życzenia. Do tego grona zalicza się m.in. Anna Lewandowska, która pokazała zdjęcie z mężem, Robertem. Sportowiec tuli się do żony, w tle widać wodę. Sądząc po otoczeniu fotografia powstała podczas wakacji.

Dla najfajniejszego chłopaka (męża ) na świecie. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji dnia chłopaka DLA WSZYSTKICH PANÓW. Wasze zdrowie.

Święto uczciła także Izabela Janachowska, która dodała tysięczny post. Zadedykowała go najważniejszym mężczyznom w jej życiu, mężowi, Krzysztofowi Jabłońskiemu, i synkowi, Christopherowi:

Mój tysięczny post dedykuje moim „chłopakom” w dniu ich święta. Mieć Was u boku, tak naturalnie, codziennie, to największy zaszczyt i nieopisana radość. Kocham. Każdemu z Was życzę, żebyście mogli się cieszyć Waszymi bliskimi. Nie bierzcie miłości za pewnik. Doceniajcie tych, którzy są z Wami i ze wszystkich sił pielęgnujcie to, co w życiu najważniejsze.

Sara Boruc natomiast pokazała męża, Artura, a także ich synka. Świetnym kadrom towarzyszy równie piękny opis:

Moje cudowne Chłopaki. Kocham Was! Wspaniałego Dnia Chłopca. @arturboruc #noahborucmannei

Dzień Chłopaka 2020 uczciły także: Martyna Wojciechowska, Ola Żebrowska, Kasia Sokołowska, Zosia Zborowska, Maja Ostaszewska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Adrianna Daniel.

Zdjęcia w galerii.


Zosia Zborowska - Dzień Chłopaka 2020

Zosia Zborowska - Dzień Chłopaka 2020

Ola Żebrowska - Dzień Chłopaka 2020

Ola Żebrowska - Dzień Chłopaka 2020

Anna Lewandowska - Dzień Chłopaka 2020

Anna Lewandowska - Dzień Chłopaka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×