Grzegorz Bardowski z „Rolnik szuka żony” kłóci się na Facebooku! „Jesteś nikim!”

Grzegorz i Anna z Rolnik Szuka Żony 2

Grzegorz i Anna z Rolnik Szuka Żony 2

Grzesiek z „Rolnik szuka żony” sprzecza się z fanami na Facebooku

Popularność Grzegorza i Anny Bardowskich po zakończeniu programu Rolnik szuka żony 2 z ich udziałem nie ustępuje. Już są nie tylko uczestnikami popularnego show, ale też jednymi z najjaśniej świecących gwiazd polskiej telewizji.

Zobacz: Grzegorz Bardowski z „Rolnik szuka żony 2” pokazał zdjęcie syna! „Skóra zdjęta z…”

Na Facebooku zawrzało, gdy Bardowski umieścił w jednym we wpisów zdjęcie z synem, gdzie twarz dziecka była doklejona… w Photoshopie!

Zadowoleni Bardowscy  Zdecydowaliśmy się póki co nie pokazywać jak bardzo przystojny jest Jan. Jedyne co mogę powiedzieć: skóra zdjęta z ojca. Więc pozwoliłem sobie pokazać jak ja wyglądałem w jego wieku  Ogarnęliśmy remont, znakomicie odnaleźliśmy się roli rodziców i obiecujemy częściej do Was zaglądać  Postaramy się też wrócić do nagrywania rolniczych filmików. Jan jeszcze nie jest zainteresowany tym co mamy do powiedzenia, ale jak podrośnie, biblioteka rolniczych tematów będzie czekać  I oby nas nie wyśmiał jak się z mamą poznaliśmy, później sam zobaczy jak ciężko znaleźć osobę z którą „Ty i Ja” czytamy RAZEM! – podpisał zdjęcie Bardowski

Fani w komentarzach zaczęli wyśmiewać się z Bardowskiego, że teraz kreuje się na celebrytę, zamiast zająć się pracą, dzięki której stał się sławny:

  • Właśnie widać jaką ma robotę. Mój tata i teść są rolnikami i nie mają czasu siedzieć na FB nawet zimą.
  • I jaką do cholery zazdrość bo ja naprawdę nie wiem czego im zazdrościć? Mieszkają nie u siebie, tylko u rodziców/teściów, ślub brali nie z miłości tylko dlatego że Ania była w ciąży a po tych zdjęciach żadnego szczęścia nie widać.

Rolnik nie dał jednak się sprowokować.

Kubusiu, powiedz tacie jak wiadomości ogląda, żeby lepiej się za robotę zabrał. Bo przecież jest rolnikiem i mu nie wypada. I idąc twoim tokiem rozumowania to jedź na jakieś wakacje bo blado wyglądasz na tym zdjęciu profilowym  Po twoich zdjęciach wygląda że jesteś nikim? Czekam aż wylejesz jeszcze więcej swoich żali, śmiało  Oby Ci to pomogło – skwitował krótko Grzegorz

Myślicie, że powinien wdawać się w takie dyskusje? My przypominamy, że stres jest najgorszym wrogiem człowieka i nie ma sensu tracić nerwów z powodu bzdur.

Zobacz: Jakim ojcem jest Grzesiek Bardowski z „Rolnik szuka żony”? Pokazał zdjęcie z Sylwestra 2016, ale jeszcze lepszy jest opis!

Grzegorz Bordowski z

Grzegorz Bardowski sprzecza się z fanami na Facebooku

Grzegorz Bardowski na Wielkim Teście o Internecie TVP

Grzegorz Bardowski kłóci się z fanami na Facebooku


Grzegorz Bordowski z

Grzegorz Bordowski z "Rolnik szuka żony 2" pokazał dziecko

Grzegorz Bordowski z

Grzegorz Bordowski z "Rolnik szuka żony 2" pokazał dziecko

Grzesiek z

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" został tatą

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nie macie co robić w domu tylko siedzieć na portalach społecznościowych?! Musicie małpować innych celebrytów? Wiem, że to jest teraz bardzo popularne wśród nawet zwykłych ludzi tylko, że później co niektórzy mają pretensje odnośnie komentarzy! Ludzie czy bez tego eksponowania prywatnego życia naprawdę nie da się żyć???!!! Nie lepiej się zastanowić nad swoim życiem i zrobić coś dobrego dla innych a niemyśleć tylko o sobie i”swojej popularności”Przecież My dorośli dajemy przykład tym młodym których już teraz nie sposób oderwać od smartfonów! Może przynajmniej w święta odpuście sobie portale społecznościowe! Pewien popularny polski aktor przez pewien czas nie korzystał z portali społecznościowych i dziennikarze mieli pretensje o to! Więc Wiem, że to dla ludzi z tzw świecznika bardzo trudne! Ale błagam Was ludzie to możliwe!! bez instagramu, facebooka i innych tego typu portali można żyć!!!! I powiem trochę brutalnie bogactwa i popularności nie weźmiemy ze sobą do grobu!! Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt! 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×