NewsyGrzegorz z "Rolnik szuka żony 2" o ślubie z Anną: "Wyobrażaliśmy sobie, jak on może wyglądać, ale to, co działo się wczoraj..."

Grzegorz z "Rolnik szuka żony 2" o ślubie z Anną: "Wyobrażaliśmy sobie, jak on może wyglądać, ale to, co działo się wczoraj..."

Grzegorz z Rolnik szuka żony o ślubie
Grzegorz z Rolnik szuka żony o ślubie
Milena Majek

17.04.2016 17:01, aktual.: 17.04.2016 20:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rolnik szuka żony to bez wątpienia hit TVP. Pierwszą edycję śledziły miliony widzów. W drugiej części zdecydowano się na zmianę formuły. Wśród kandydatów pojawiła się rolniczka poszukująca męża.

Ostateczne wybory uczestników nie zawsze były trafne. W pierwszej edycji show udało się związać jedynie Pawłowi i Natalii. Jednak kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, ze nie są już razem. Z kolei druga edycja obfitowała w udane związki. Taki z pewnością stworzyli Robert i Agnieszka. Ich udział w programie zaprowadził przed ołtarz. NA weselu bawiły się tłumy.

Podobnie stało się w przypadku Grzegorza i Anny. Oni zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. I też wzięli ślub. Dziś, kiedy emocje już opadły, Grzegorz na swoim profilu na Facebooku dał upust emocjom.

Moi drodzy, jak już niektórzy zdążyli zauważyć od wczoraj jesteśmy z Anią małżeństwem. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu! Wszystko było idealnie. Wprawdzie wyobrażaliśmy sobie jak nasz ślub może wyglądać, ale to, co działo się wczoraj przerosło nasze oczekiwania! Było idealnie! Na koniec jedno słów które opisuje wszystko co między nami jest - MIŁOŚĆ! Tak wielka, że zapiera nam dech - czytamy 

Cieszymy się, że to kolejny udany związek i życzymy młodym zakochanym wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Grzegorz i Anna na nagraniu świątecznego odcinka programu Rolnik szuka żony
Grzegorz i Anna na nagraniu świątecznego odcinka programu Rolnik szuka żony
Grzegorz i Anna z Rolnik Szuka Żony 2
Grzegorz i Anna z Rolnik Szuka Żony 2
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także