Szczęśliwe zakończenie miała znajomość Grzegorza i Anny z drugiej edycji show. Para pobrała się, a niedawno urodziło im się dziecko. Zakochani wciąż aktywni są w mediach społecznościowych. Na Facebooku zamieszczają różnego rodzaju zdjęcia z dzieckiem. Teraz udali się na bal zorganizowany przez jedną z firm rolniczych. Grzegorz prezentował się pięknie w garniturze, a Anna włożyła niebiesko-czarną suknię.
Stylizacja nie przypadła jednak fanom do gustu.
- O matko kto Anię tak ubrał.przeciez ta spódnica wygląda na niej strasznie ..Ona w spódnicy..masakra..nie piszę ze złości bo Was bardzo lubię .ale masakra Ani strój...
- Ania co ty taka zminimalizowana ,nigdy wcześniej nie było widać tej różnicy wzrostu chociaż nie ma to znaczenia ale źle to wygląda wręcz śmiesznie,przepraszam za szczerość,,,,nie można bylo wcześniej się do czegoś przyczepić ale dzis to masakra jest,,,źle brzydko i nie stylowo (pisownia oryginalna) - krytykowali internauci.
A co Wy o tym myślicie? Pasuje Ani taka kreacja?