Dostałem dzisiaj od mojej żony najlepszy prezent urodzinowy! Żałuję że, musiałem być poza domem. 31 na karku - napisał na swoim Facebooku.
I wstawił życzenia jakie mu wysłała:
W dniu Twoich urodzin dziękuję Ci, że jesteś...moim cudownym mężem, przyjacielem, kochanym i opiekuńczym tatą. Taki człowiek to największy skarb. Wiem że czasami jestem złośnicą i dużo wymagam. Kochanie życzę Ci dużo zdrowia i radości z naszej codzienności. Kocham Cię !!! Kocham... - napisała mu żona.
Taka żona to skarb. A my także składamy Grześkowi najlepsze życzenia! :)