NewsyGrzegorz z Rolnik Szuka Żony zdradził, jak nazwie swoją córkę! Jest tradycjonalistą dlatego...

Grzegorz z Rolnik Szuka Żony zdradził, jak nazwie swoją córkę! Jest tradycjonalistą dlatego...

Grzegorz i Anna Bardowscy
Grzegorz i Anna Bardowscy
Natalia Brzostowska
02.05.2016 23:54

Grzegorz Bardowski i Anna Warachim to druga para, która poznała się w programie Rolnik Szuka Żony i postanowiła wziąć ślub! Kilka tygodni przed nimi na ślubnym kobiercu stanęli Agnieszka i Robert. To nie koniec niespodzianek! Okazuje się, że para jest już gotowa, aby mieć pierwsze dziecko.

Okazuje się, że Grzegorz jest tradycjonalistą. Pochwalił się, że jego ukochana przejęła już jego nazwisko. Wie także, jak będzie się nazywała jego pierwsza córeczka:

Drodzy rodacy. Bycie tyranem - zobowiązuje ! Dlatego nakazałem Ani przyjęcie mojego nazwiska. A w przyszłości swoja córkę nazwę Tradycja. A tak poważnie, najzwyczajniej w świecie dogadaliśmy się w tej sprawie bez żadnego problemu. Z resztą jak ze wszystkim.

Oczywiście to tylko żart, ale w dzisiejszych czasach gwiazdy uwielbiają dawać swoim dzieciom niespotykane i często dziwne imiona. Tradycja - byłoby oryginalnie ale z pewnością znalazłyby się dziwniejsze :) Grzegorz dodaje również, że z Anią trwają w bezkonfliktowym związku:

Nasz każdy problem obgadujemy, wymieniamy zdania. Za nic w świecie nie chciał bym żeby moja żonka była nieszczęśliwa. Póki co nasze dni są pełne uśmiechu, miłości i zrozumienia. Udanej majówki!

Życzymy szczęścia i wytrwałości w związku :)

Grzegorz i Anna z Rolnik szuka żony ślub
Grzegorz i Anna z Rolnik szuka żony ślub
Grzegorz Bardowski i Anna Warachim wzięli ślub
Grzegorz Bardowski i Anna Warachim wzięli ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także