Jastrząb ZdrowieCiążaAnia i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka?!

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka?!

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka?!
Karolina Stęclik

01.05.2016 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miniona edycja programu Rolnik szuka żony dostarczyła widzom sporą dawkę emocji. Wszystko to za sprawą narodzin wielkiej miłości Anie i Grzegorza. Ich uczucie okazało się tak wielkie, że postanowili się pobrać. Na weselu bawiły się tłumy. Podobnie stało się w przypadku Grzegorza i Anny, którzy pobrali się kilka dni temu.

Kilka dni temu okazało się, że przygotowania do ceremonii ślubnej nie były tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Powodem ich sprzeczki było podobno nazwisko, jakie miała przejąć po ślubie Ania. Kobieta bardzo chciała mieć dwa – swoje i męża. Niestety, odczuwała, że Grzegorz przyjmie to bardzo źle.

Teraz, gdy wiadome jest, że Ania i Grzegorz to państwo Bardowscy, czas zająć się inną, równie istotną kwestią. Okazuje się, że małżonkowie myślą już o... dzieciach! W programie Pytanie na śniadanie Tomasz Kammel zapytał swoich goście, czy planują w najbliższym czasie powiększyć swoją rodzinę:

Nie, no, myśleliśmy... wcześniej myśleliśmy... Ja już myślałem, że jeżeli będę miał żonę, to te dzieci to chyba takie najbliższe plany - powiedział Grzegorz.

Ania jednak, że...

Pewnie teraz to jest dobry czas

Wygląda na to, że już niebawem ukochana Grzegorz pochwali się swoim zaokrąglonym brzuszkiem :)

Trzymamy kciuki!

Grzesiek i Ania chcą powiększych rodzinę
Grzesiek i Ania chcą powiększych rodzinę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także