Jastrząb TVWyciekło wideo ze ślubu Grzegorza i Anny z "Rolnik szuka żony". W kościele zaśpiewała dla nich uczestniczka telewizyjnego show

Wyciekło wideo ze ślubu Grzegorza i Anny z "Rolnik szuka żony". W kościele zaśpiewała dla nich uczestniczka telewizyjnego show

Grzegorz Bardowski i Anna Warachim wzięli ślub
Grzegorz Bardowski i Anna Warachim wzięli ślub
Milena Majek

29.04.2016 21:37, aktual.: 30.04.2016 00:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rolnik szuka żony to z pewnością hit TVP. Pierwszą edycję śledziły miliony widzów. W drugiej części zdecydowano się na nieco zmienioną formułę. Wśród kandydatów poszukujących swoich drugich połówek pojawiła się rolniczka, która zapragnęła mieć męża.

Ostateczne wybory uczestników nie zawsze były trafne. W pierwszej edycji show udało się związać jedynie Pawłowi i Natalii, jednak już kilka miesięcy później informowaliśmy o tym, że nie są już razem. Co więcej, słynny sołtys znalazł kolejną miłość.

Z kolei druga edycja obfitowała w udane związki. Taki z pewnością stworzyli Robert i Agnieszka. Ich udział w programie zaprowadził przed ołtarz. Na weselu bawiły się tłumy. Podobnie stało się w przypadku Grzegorza i Anny. Oni zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i również wzięli ślub.

W sieci pojawiło się wideo z ceremonii. Słyszymy na nim pieśń Panie proszę przyjdź, która jest polską wersją hitu zespołu ABBA - The Winner Takes it All. Utwór wykonuje Estera Wrona uczestniczka The Voice of Poland i Bitwy na głosy.

Posłuchajcie i sami oceńcie, jak Wam się podoba.

Grzegorz Bardowski i Anna Warachim wzięli ślub
Grzegorz Bardowski i Anna Warachim wzięli ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także