Aż my się zaczerwieniliśmy! Gosia Andrzejewicz wyjawia szczegóły życia łóżkowego. Tak wyglądają finały w jej wydaniu

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz

Gosia  Andrzejewicz podzieliła się z fanami pikantnymi informacjami. Dotyczą jej życia łóżkowego. Co takiego powiedziała?

Gosia Andrzejewicz zadebiutowała w 2004 roku. Piosenkarka wydała od tego czasu cztery albumy studyjne. Otrzymała za nie dwie złote płyty. Możecie kojarzyć ją z przebojów, takich jak: Pozwól żyć, Słowa, Trochę Ciepła, Otwórz oczy. Tworzy muzykę z pogranicza popu, r&b i muzyki tanecznej. Jakiś czas temu nagrała z Mandaryną Iną hymn dla Strajku Kobiet. Gwiazda uczestniczyła w trzynastej edycji Twoja twarz brzmi znajomo, w której dotarła do finału i zajęła w nim trzecie miejsce.

Piosenkarka w ostatnim czasie narzekała na problemy z wagą. Gosia w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że wzięła sprawę w swoje ręce i zaczęła się odchudzać.

Od tygodnia wróciłam na siłownię. Więc zaczyna być bardziej regularnie z treningami. Jeśli chodzi o dietę, to już mam ułożoną. Myślę, że jest ok i idzie to w dobrym kierunku – powiedziała.

Dodała, że zrezygnowała z części produktów, które uchodzą za niezdrowe i kaloryczne.

Już nie jem jakiś niezdrowych przekąsek. W czasie trasy koncertowej często tak bywa, że przez wiele godzin nie ma szans zatrzymać się w jakieś restauracji, bo jesteśmy na autostradzie, gdzie są tylko stacje benzynowe. A na takiej stacji wszystko kusi. Ja mam o tyle szczęście, że jestem na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej, bo inaczej nie miałabym umiaru. Nie raz zdarzało mi się zjeść jakieś chipsy i to mnie gubiło, bo to jest kaloryczne i niezdrowe – uzupełniła.

Rozmowę na temat diety i sportu możecie zobaczyć w okienku poniżej.

Gosia Andrzejewska o swoim życiu intymnym. Co powiedziała?

Gosia jest bardzo aktywna na Instagramie. Odpowiada fanom na pytania kierowane w ramach Q&A. Ostatnio jeden z internautów napisał do niej wiadomość:

Szczytujesz głośno czy cicho?

Odpowiedź Gosi była powalająca:

Bardzo głośno, jak na wokalistkę przystało.

Spodziewaliście się tego? Piosenkarka opatrzyła wiadomość śmiejącą się emotikonką. Trudno więc zgadnąć, czy zdobyła się na szczerość, czy tylko zażartowała z bezpośredniości fana.

Gosia jest związana z producentem muzycznym i kompozytorem Arturem Kamińskim – ps. „St0ne”. Ma z nim jedno dziecko: 6-letniego Mateusza. Kamiński w swojej pracy zawodowej współpracował z wieloma gwiazdami, w tym z Peją, Owalem, Ascetoholix, Sylwią Grzeszczak, Liberem, Doniem Kasią Wilk.


Gosia Andrzejewicz o seksie

Gosia Andrzejewicz o seksie

Katarzyna Skrzynecka, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Gosia Andrzejewicz

Katarzyna Skrzynecka, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×