Szukaj

Gigi Hadid komentuje poród nowymi zdjęciami! Już nie ma żadnych wątpliwości – jakie rozczulające ujęcia

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi Hadid odniosła się do plotek, że już urodziła. Kilkoma pięknymi kadrami skomentował, czy jej maleństwo jest już na świecie. Zobaczcie.

O ciąży Gigi Hadid plotkowano przez kilka miesięcy. Modelka milczała jak zaklęta. Unikała ścianek, nie wypowiadała się publicznie, zdjęcia kadrowała tak, by nie było widać brzucha. O tym, że ona i Zayn Malik zostaną rodzicami, poinformowała w programie The Tonight Show Jimmy’ego Fallona.

Nie ukrywała, że jest rozczarowana, bo kolorowa prasa ja uprzedziła i za nią przekazała radosne informacje.

Oczywiście żałowaliśmy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i wdzięczni za życzenia i wsparcie wszystkich – powiedziała modelka.

Od tego momentu udostępniła kilka postów, w tym przepiękne zdjęcia z sesji z brzuszkiem. Nie zdradziła jednak płci i imienia dziecka. Zagraniczne tabloidy postanowiły ponownie ją w tym wyręczyć. TMZ oraz Entertainment Tonight donosiły, że urodzi dziewczynkę.

Gigi Hadid komentuje plotki o porodzie

Przez ostatnich kilka dni media rozpisują się na temat tego, że Gigi Hadid już urodziła. Kilka dni temu miała ją podobno zdradzić siostra, Bella. Dodała post, na którym panie trzymają się za brzuchy. Internauci zinterpretowali to po swojemu – dziecko jest już na świecie.

Z podobnym odbiorem spotkał się wpis Mohameda Hadida, ojca modelki, który opublikował list do swojego wnuka:

Witaj maleństwo, to ja. Moje serce jest tak szczęśliwe, jak to tylko możliwe. Życzę Ci szczęśliwego czasu. Wiedz, że dziadek jest zawsze blisko, zrobię dla Ciebie wszystko. Kiedy usłyszałem, że jesteś w drodze, uśmiechnąłem się i otarłem łzę. Uroniłem łzę, bo wiedziałem, że moje serce zawsze będzie należeć do Ciebie.

Post bardzo szybko zniknął z sieci, ale miał to być kolejny dowód na to, że dziecko Gigi już jest z mamą. W końcu sama modelka postanowiła skomentować plotki.

Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, które dowodzą, że to jeszcze nie czas, a Hadid ciągle cieszy się oczekiwaniem na dziecko.

Od około 27 tygonia, czas leci… – napisała.

View this post on Instagram

from about 27 wks 🥺💙 time flew

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Postem zachwyceni są obserwujący Gigi. Nie mogą przestać się zachwycać jej urodą. Piszą także, że z niecierpliwością oczekują maleństwa.


Gigi Hadid komentuje doniesienia o porodzie

Gigi Hadid komentuje doniesienia o porodzie

Gigi Hadid komentuje doniesienia o porodzie

Gigi Hadid komentuje doniesienia o porodzie

Gigi Hadid komentuje doniesienia o porodzie

Gigi Hadid komentuje doniesienia o porodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×