Szukaj

Gigi Hadid urodziła? Bella zamieściła post, który namieszał w mediach

Gigi i Bella Hadid

Gigi i Bella Hadid

Gigi Hadid urodziła? Tak internauci i zagraniczna prasa zinterpretowała najnowszy post jej siostry – Belli. Dziewczyny zapozowały do pamiątkowego zdjęcia i pokazały swoje pięknie zaokrąglone brzuszki.

Siostrzana miłość jest wyjątkowa mocna, czego dowód na każdym kroku dają 23-letnia Bella i starsza o 2 lata Gigi Hadid. Od urodzenia łączy je silna więź, którą pielęgnują już jako dorosłe kobiety. Lubią wspólnie pozować do zdjęć, a tymi z wyjątkowych chwil dzielą się z internautami. Ostatnio młodsza z sióstr zamieściła bardzo odważną fotografię, która odbiła się w mediach szerokim echem z dwóch powodów.

Bella Hadid z zaokrąglonym brzuchem

Bella Hadid z niecierpliwością wyczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka swojej starszej siostry. To wielkie wydarzenie dla całej rodziny, zwłaszcza że kwarantanna spędzona w Pensylwanii mocno zbliżyła do siebie wszystkich domowników.

Gigi Hadid ostatni trymestr swojej ciąży uwieczniła na zdjęciach wykonanych przez duet pracujący na co dzień dla Vogue’a – Luigi and Lango. Choć zdjęcia są wyjątkowo piękne i ukazują w pełni urodę ciężarnej modelki, nie wywołały one takiego poruszenia, jak wykonane na łące zdjęcie z jej młodszą siostrą.

Fotka sióstr Hadid sprawia wrażenie, jakby powstała zupełnie spontanicznie. Dziewczyny pozują ubrane w wygodne, codzienne ciuchy. Wzrok przykuwa szczególnie Gigi, która postawiła na jasną, zwiewną sukienkę, podkreślającą jej sporych rozmiarów brzuszek.

Fotografia pewnie co najwyżej wywołałaby uśmiech na twarzach redaktorów poszukujących sensacji, gdyby nie poza Belli, która sprytnie wyeksponowała swój nieciążowy brzuszek.

  • OMG! Zobaczyłam zdjęcie i pomyślałam, że będę niańczyć dwójkę dzieci, ale później przeczytałam opis, ale „dziecko-burger” się nie liczy.
  • Bella, prawie przyprawiłaś mnie o atak serca, muszę się teraz położyć!
  • Aww! OMG! One obie są w ciąży!

Bella oczywiście tylko zażartowała. Jak sama przyznała – tego dnia zjadła więcej niż zwykle. Uwagę fanów zaintrygował jednak jeszcze jeden szczegół. Zagraniczne media spekulują, że opis pod zdjęciem może sugerować, że Gigi Hadid już urodziła. Na razie jednak modelka nie wydała żadnego oświadczenia, więc nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością czekać na radosną wiadomość.


Bella Hadid, Gigi Hadid

Bella Hadid, Gigi Hadid

Bella Hadid, Gigi Hadid

Bella Hadid, Gigi Hadid

Bella Hadid, Gigi Hadid

Bella Hadid, Gigi Hadid

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×