George Clooney kupił Amal prezent ślubny za 10 milionów dolarów!

George Clooney i Amal i Alamuddin

George Clooney i Amal i Alamuddin Fot. ons

Wesele Amal Alamuddin i Georga Clooneya to niewątpliwe najważniejsze wydarzenie 2014 roku ( zobacz: George Clooney już dziś bierze ślub. Do Wenecji przyjechali już goście, gwiazdy światowej sławy). Panna młoda poszła do ołtarza w sukni Oscara de la Renty (zobacz: Amal, żona Georgea Clooneya, podczas ostatniej przymiarki sukni ślubnej u Oscara De la Renty)

George kupił Amal Alamuddin wyspę w Sonning Eye nad Tamizą (w pobliżu Berkshire i Oxfordshire). 9-pokojowy dom z XVII wieku razem z przyległościami jest warty 10 milinów dolarów!!!

Na cały ślub Clooney wydał 13 milionów dolarów. Samo wynajęcie hotelu kosztowało ok. 60 tys. dolarów za noc. Tylko na kwiaty pan młody wydał aż 250 tys. dolarów, na alkohol 88 tys. dolarów. Jedna butelka ulubionej tequili Clooneya kosztowała 45 dolarów

Wszystkim gościom opłacono przyjazd do Wenecji, wyżywienie i zakwaterowanie. I oczywiście dobra zabawę! Zobaczcie reportaż z wesela, który ukazał się we włoskim Vanity Fair (zobacz: Mamy cały fotoreportaż ze ślubu Amal Alamuddin i George’a Clooney’a, który ukazał się we włoskim Vanity Fair)

Amal Alamuddin i George Clooney

Amal Alamuddin i George Clooney

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×