Ale on schudł! Filip Chajzer zrzucił koszulkę i pokazał odmienioną sylwetkę. Internauci nie mogą wyjść z podziwu

Filip Chajzer nad basenem

Filip Chajzer nad basenem

Filip Chajzer cieszy się z gorącego lata. Na pogodę nie narzeka i pochwalił się fanom, w jakiej jest świetnej formie. Pręży ciało nad basenem, a internauci nie skąpią komplementów.

Filip Chajzer od kilku lat przeżywa swoje pięć minut. Choć w polskim show-biznesie zwykle dużo popularniejsze od mężczyzn są kobiety, poczucie humoru, dystans do siebie, wielkie serce i pogodne usposobienie zapewniły mu wielkie grono fanów. Udział w Ameryka Express także nie zaszkodził, a obecność w reaktywowanym Big Brotherze przyciągnęła do dziennikarza kolejnych wielbicieli. Jego obecność w śniadaniówce TVN także przyczynia się do wzrostu sympatii dla charyzmatycznego prezentera.

Chajzer bez wątpienia jest też jedną z najbardziej przystępnych osób na polskich salonach – i w dodatku uwielbia żartować sam z siebie. Ponad rok temu pokazał na przykład, jak zmieniła się jego sylwetka.

Tak. To ten sam człowiek. 2008 VS 2020. Jeśli jest coś, czego żałuję w życiu, to faktu, że wziąłem się za siebie dopiero po 30–tce… Ale lepiej późno, niż za późno – napisał Chajzer na Instagramie rok temu.

Jak widać na najnowszym zdjęciu, dziennikarz utrzymuje reżim i może poszczycić się świetną formą.

Filip Chajzer pręży ciało nad basenem

Niedziela sprzyja odpoczynkowi. Do tego jest piękna pogoda, nic więc dziwnego, że gwiazdy ruszyły nad wodę. Filip Chajzer wybrał basen. Opublikował post, w którym pręży szczupłe ciało.

Z dwojga klasycznych polskich narzekań – „Esu, jaki skwar, żyć się nie da” / „dziś to p… jak w Kieleckiem” zawsze wolałem to pierwsze Niech piecze, jak Wasza niedziela?

Fani Filipa Chajzera ruszyli z komentarzami. Nie tylko odnieśli się do jego wpisu, ale tez komplementują świetną formę dziennikarza.

  • No dobra już zacznij oddychać.
  • Boski Armando.
  • No proszę jakie upieczone Ciasteczko  a po za tym jest lato ma ciepło być.
  • Rzeźba dobrze wjechała!
  • Ile cwiczysz Fili?! Dobrze jest!

Trzeba przyznać, że Chajzer zaimponował ciałem. Widać, że wysiłek na siłowni nie poszedł na marne.


Filip Chajzer nad basenemFilip Chajzer imponuje formą
Filip Chajzer - interes życia

Filip Chajzer - interes życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×