Esmeralda Godlewska wraca do Fame MMA, ale to nie ona jest największa sensacja! Pojawi się też gwiazda Big Brothera!

Fame MMA 5

Fame MMA 5

Fame MMA to prawdziwy fenomen w polskim show biznesie. Zbliża się 5 edycja wydarzenia. Tym razem gwiazdami wieczoru będą, ponownie Esmeralda Godlewska, która w oktagonie spotka się z Eweloną Kubiak. Zobaczcie.

Znany z Warsaw Shore Wojciech Gola trafił na żyłę złota, angażując celebrytów do zaprezentowania się w oktagonie. Wydarzenie zaczęło cieszyć się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza po udziale Marty Linkiewicz, która swój debiut miała podczas pamiętnego pojedynku z Moniką „Esmeraldą” Godlewską.

Zobacz: Fame MMA 4: Marta Linkiewicz ponownie stoczy walkę! Tym razem z większą gwiazdą niż Esmeralda Godlewska!

Fame MMA 5 – kto będzie gwiazdą?

Żeby zainteresowanie galą rosło, organizatorzy starają się ściągnąć na ring coraz to bardziej kontrowersyjne postaci, które zapewnią im wysokie zyski. Na oficjalnym profilu Fame MMA ogłoszono, że do piątej edycji widowiska znowu zaproszono Esmeraldę Goldewską, która ostatnim razem poniosła na ringu klęskę z Linkimaster. Jej przeciwniczką będzie – znana z Warsaw Shore, a prywatnie przyjaciółka Linkiewicz, Ewelona Kubiak. Choć jeszcze niedawno zarzekała się, że nie może wziąć udziału w show ze względu na wypełniacze w twarzy, to wygląda na to, że obietnica konkretnego zarobku rozwiała jej wątpliwości.

Na oficjalnym profilu Fame MMA napisano:

Let get the dymy on! Walka kobiet ogłoszona! Esmeralda zmierzy się z Eweloną #famemma5 #famemma #mma #dymy #walkakobiet

Zdaje się, że czeka nas nie lada widowisko.

Zobacz: Konferencja Fame MMA 4: Lil Masti pokazała Marcie Linkiewicz gdzie raki zimują! Tak gorąco jeszcze nie było! [WIDEO]

Oleh Riaszeńczew w Fame MMA 5

Kolejnym celebrytą, który weźmie udział w przedsięwzięciu będzie uczestnik pierwszej edycji Big Brothera Oleh Riaszeńczew, chłopak Magdy Wójcik.

Oleh Riashentsev przeciwnikiem Hassiego! To będzie kozacka walka! Witamy w rodzinie FAME MMA Oleg – napisano pod zdjęciem Riaszeńczewa.

Zobacz: Ostro! Marcin Różalski bezlitośnie o Marcie Linkiewicz w Fame MMA! To dopiero CIOS! [WIDEO]


Fame MMA 5 - Oleh Riaszeńczew

Fame MMA 5 - Oleh Riaszeńczew

Fame MMA 5 - Esmeralda Godlewska i Ewelona Kubiak

Fame MMA 5 - Esmeralda Godlewska i Ewelona Kubiak

Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA

Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×