Ewelina Bator nie może pogodzić się ze śmiercią Żory. Zamieściła wyciskający łzy wpis

Żora Korolyov

Żora Korolyov

Ewelina Bator ponownie wspomina swojego ukochanego. Kobieta udostępniła nagranie, na którym tańczy z Żorą Korolyovem. Padły wzruszające słowa.

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku, tuż przed urodzinami swojej córki. Informacja o nagłej śmierci tancerza w mig obiegła media. W dalszym ciągu jest to ogromny szok dla jego fanów, jak i najbliższych mu osób. Wielu, którzy mieli okazję z nim pracować, postanowiło go pożegnać. Kondolencje zostały również opublikowane na profilu Tańca z Gwiazdami, gdzie wiele razy pojawił się na parkiecie w towarzystwie gwiazd.

Żora Korolyov nie żyje. Oświadczenie partnerki

Mężczyzna w 2010 roku poślubił Annę Kuznecovą. Jakiś czas później zakochani powitali na świecie córeczkę, którą nazwali Sonia Sophie. W pewnym momencie uczucie między rodzicami dziewczynki wygasło. Po siedmiu latach postanowili rozwiązać małżeństwo. Wtedy na jego drodze stanęła Ewelina Bator, która jako jedna z pierwszych potwierdziła śmierć Żory. Para była ze sobą przez pięć lat. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co się wydarzyło. Podziękowała ukochanemu za wspólnie spędzony czas.

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię.
Wierzcie mi – też w to nie wierzę.
Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy.

Ewelina Bator wspomina Żorę Korolyova

Śmierć, a zwłaszcza bliskich, jest czymś strasznym. Nic więc dziwnego, że kobieta ponownie wspomniała zmarłego partnera. W czwartek późnym wieczorem Ewelina udostępniła na swoim Instagramie nagranie sprzed kilku lat, na którym razem tańczą. Opublikowany post opatrzyła wzruszającymi słowami:

Gdyby ktoś mnie zapytał, czy jestem gotowa przeżyć taką miłość, jaką mi dałeś, a później powiedział, jak się zakończy, to wiem, że zgodziłabym się na wszystko, żeby tylko jeszcze raz poczuć to, co czułam przy tobie.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia rodzinne.


Ewelina Bator wspomina Żorę Korolyova

Ewelina Bator wspomina Żorę Korolyova

Olga Kalicka, Ewelina Bator, Żora Korolyov

Olga Kalicka, Ewelina Bator, Żora Korolyov

Żora Korolyov i Ewelina Bator

Żora Korolyov i Ewelina Bator

Komentarze

 • Życzliwy pisze:

  Partnerko,kochanko,przeżywaj tą żałobę w ciszy i zdala od mediów,bo te twoje publiczne żale to potęgują nieprzychylne i wrogie emocje.Wszak nie ty pierwsza straciłaś kochanka.Weź pisz książkę,tak jak Joanna Kurowska po śmierci męża Grzegorza Świętkiewicza,albo idż na psychoterapię

 • GośćWanda pisze:

  A kiedy opublikuje faktyczna przyczynę zgonu?Nie tą domniemaną

  • Gość pisze:

   Oby nigdy. To sprawa jego rodziny. Nagłośnienie tego w mediach tylko bardziej ich zrani.

 • GośćMika pisze:

  Przykro. Super gosc/ cale zycie przed nim bylo 😪

 • Gość pisze:

  Tak,teraz ,ze tak powiem „po wszystkim” tzn po śmierci,po pogrzebie jest najgorzej.Wiem ,bo przeżyłam, jest 12-y rok od mojej tragedii i dalej tęsknię.Współczuję i życzę siły.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×