Ewa Farna pierwszy raz o swoim cichym ślubie! Pochwaliła się nowym dowodem osobistym

Ewa Farna pierwszy raz o swoim cichym ślubie

Ewa Farna pierwszy raz o ślubie

Latem 2017 roku media obiegła informacja, że czeska piosenkarka, Ewa Farna wyszła za mąż. Tę szczęśliwą wiadomość przekazała w mediach społecznościowych sama wokalistka, publikując romantyczne zdjęcie, które najprawdopodobniej jest częścią ślubnej sesji.

Ewa długo milczała na temat ceremonii, jak i kulisów przygotowywań do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu. Niedawno opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym podsumowała miniony, 2017 rok. Nie da się nie zauważyć, że w jej życiu działo się naprawdę wiele w ciągu minionych miesięcy:

Wiem, ze długi post, ale coraz rzadziej to robię… czas na podsumowanko i informacje..? Ten rok był o wiele lepszy, niż mogłam sobie wymarzyć. (dziękuje Damian, Karusia, Pavle)

Przyniósl piosenkę do filmu Wszystko albo nic, która była jednym z najbardziej granych numerów na Słowacji a w Polsce pokryła się 2x platyna.
Wypróbowalam dubbing do zajebistego filmu animowanego Sing, wydaliśmy Bumerang, który stal się Hitem roku Party.
W Czechach pierwszy mój świąteczny otwór 8 najczęściej graną piosenka z wynikiem 8mil odtworzeń w ciągu dwóch miesięcy. To wszystko pod własna wytwórnia. Duet z Davidem Stypka czy polski featuring z KaeNem, który ma 14mil odtworzeń i złotą płytę!

Mam za sobą piękne projekty, jurorowanie w IDOLu, duży koncert jubileuszowy na Sopot Festiwalu w Polsacie no i dokument w kinach EWA FARNA 10: Skazana na busa.

Na dodatek mam na ręce taki pierścionek, że jak na niego spojrzę, to się uśmiecham. No i nowy dowód?. Nie kumam jak to się wszystko mogło wydarzyć, ale jak patrze na 2017 to jestem ogromnie wdzięczna i zaskoczona.

Miłośnicy Ewy nie kryli wzruszenia i radości z tego, co wydarzyło się przez ostatnie 12 miesięcy. Pod publikacją pojawiła się lawina przemiłych komentarzy:

  • Aż mi się łezka w oku zakręciła 🙁
  • Gratuluje i oby tak dalej!<3
  • Ale sie zaryczalam????? – czytamy

Ewie życzymy równie udanego 2018 roku!

Ewa Farna była przeszukiwana przez BOR! Dopiero teraz ujawniła szokujące kulisy! “Widzieli nawet moje majtki”

Ewa Farna ma własny pomysł na idealnego Sylwestra. Nie uwierzycie co UWIELBIA robić o północy!

Ewę Farną wmurowało! Organizatorzy Sylwestra wywinęli jej niezły numer na scenie. Wybrnęła zawodowo


Ewa Farna pierwszy raz o swoim cichym ślubie

Ewa Farna pierwszy raz o swoim cichym ślubie

Ewa Farna i Martin Chobot wzięli ślub

Ewa Farna i Martin Chobot wzięli ślub

Ewa Farna wzięła ślub

Ewa Farna wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×