Szukaj

Ewa Farna chwali się efektem wizyty u fryzjera: „Czuje się znów jak kobieta”. Ma fryzurę jak z reklamy

Ewa Farna w nowej fryzurze

Ewa Farna w nowej fryzurze

Ewa Farna pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera. Na Instagramie opublikowała zdjęcia, jest bardzo zadowolona z efektów. Ma fryzurę jak z reklamy.

Ewa Farna kwarantannę spędziła w domu, rozkoszując się życiem rodzinnym i macierzyństwem. Nie ukrywała, że tęskni za koncertami, ale wykorzystała każdą chwilę z synkiem. Artur pięknie się rozwija, a dumna mama od czasu do czasu pokazuje jego zdjęcia na Instagramie.

Nie tylko za publicznością stęskniła się gwiazda, ale jak wiele kobiet podczas blokady, za zabiegami upiększającymi. Dzisiaj pochwaliła się, że już ma nową fryzurę i paznokcie.

Ewa Farna pochwaliła się nową fryzurą

Farna, przy pomocy męża, Martina Chobota, świetnie połączyła karierę z macierzyństwem. Jeszcze przed pandemią koncertowała, a mały Artur towarzyszył jej, kiedy realizowała pasję. Ewa, kiedy wychodzi na scenę to wulkan energii. Zawsze tez wygląda nienagannie.

Blokada spowodowana koronawirusem sprawiła, że nie miała możliwości odpowiednio zadbać o włosy i paznokcie. Jednak już się to zmieniło, a gwiazda odświeżonym wizerunkiem pochwaliła się na Instagramie. Napisała, że ma fryzurę, jak z reklamy i zrobione dłonie i w końcu znowu czuje się jak kobieta.

Farna wybrała piękny odcień brązu z ożywiającymi fryzurę refleksami. Na paznokcie nałożyła czerwień i wygląda niezwykle szykownie.

Wyglądam jak w reklamie szamponu. Ale to nie jest reklama szamponu – napisała.

Dodała także, że należy dać kobiecie trochę czasu, żeby mogła go poświęcić tylko dla siebie, bo wtedy będzie bardziej szczęśliwa, co się przełoży na lepszy związek.

View this post on Instagram

… tvarim se jak v reklame na sampon. Ale neni to reklama na sampon. ????????‍♀️ Ani na nic jinyho. Ikdyz- vlastne jo- panove, kdyz doprejete svym partnerkam – maminkam trochu casu (obcas fakt staci malo!) na sve aktivity, bude usmevavejsi, jeste spokojenejsi maminka= stastnejsi zena???????????????????? A vy budete moct budovat krasny vztah se svym ditetem. Win win ☺️ #stastna #reklamanataty #tatydetem #partneri #mamaitata #spolu #rodicovstvi #jsmenatodva #milujicipecujici ————————————————— … wyglada jak reklama na szampon????? Nie jest to zadna reklama????????‍♀️. W sumie, moze na partnera- ojca.????‍♂️ Panowie, dozyczcie partnerce mamusi troche czasu dla siebie (naprawde czasami wystarczy chwila!) bedzie bardziej usmiechnieta, przez co bedzie jeszcze szczesliwsza mamusia i zadowolona kobieta.???????????????????? A Wy bedziecie mieli okazje budowania pieknego zwiazku z swoim dzieckiem. Sytuacja win win???????? Ten usmiech po godzince “me-time” .???? #szczesliwa #kobieca #reklamanaojca #partnerzy #jestnasdwoch #rodzice #tatusdladziecka #razemprzezzycie

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Fani Ewy są zachwyceni jej metamorfozą, która może nie jest spektakularna, ale zdecydowanie widoczna. Nie sposób się także nie zgodzić z jej rozważaniami, które sprowokowała wizyta u fryzjera.


Ewa Farna ma nową fryzurę

Ewa Farna ma nową fryzurę

Ewa Farna ma nową fryzurę

Ewa Farna ma nową fryzurę

Ewa Farna ma nową fryzurę

Ewa Farna ma nową fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×